Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. „cookies”), kas paredzētas tīmekļa vietnes darbībai bez traucējumiem, statistikai un mārketingam. Vairāk informācijas.

Moderns logu nosegšanas risinājums Grand Office birojos

Moderns logu nosegšanas risinājums Grand Office birojos
DOMUS LUMINA pievienojās profesionāliem Grand Office projektēšanas risinājumiem un piedāvāja logu nosegšanai modernu tehnoloģiju rullo žalūzijas .
  • Nosegti 22 stāvu logi, vairāk nekā 1500 m2.
  • Logu nosegšanai izvēlētas rullo žalūzijas ar vismodernāko un videi draudzīgāko audumu tirgū ,,screen‘‘audumu, kura unikalitāte slēpjas faktā, ka sadalot saules starus, tas neaptumšo telpu, bet rada cilvēka acīm pieņemamu vidi.
  • Audums ir caurspīdīgs, un tas kļūst par priekšrocību, jo ļauj no telpas iekšpuses redzēt skatu ārpusē, pat tad, ka logi ir nosegti, tāpēc tas ir ideāls risinājums biroju telpām.
  • Izmantota uzticama un izturīga Vācu kvalitātes PRESTIGE-44 rullo žalūziju mehānisma sistēma, kas izgatavota no ekstrudēta (lieta), alumīnija profiliem un kas izceļas ar īpaši labām pretestības īpašībām un augstas kvalitātes plastmasas daļām, kuras ir izturīgas pret temperatūras izmaiņām un nodilumu.
  • Izvēlētā pelēkas krāsas augstas kvalitātes rullo žalūziju mehānismu sistēma ideāli sader ar audumu.