Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. „cookies”), kas paredzētas tīmekļa vietnes darbībai bez traucējumiem, statistikai un mārketingam. Vairāk informācijas.

Screen rullo žalūzijas un moduļu starpsienas modernajā Utenas biznesa centrā

Utenas biznesa centrs ir unikāls ar to, ka Domus Lumina komanda kopā ar arhitektu un pasūtītāju palīdzību pieņēma īpašus dizaina risinājumus un pārvērta to par ekskluzīvu objektu.
  • Biznesa centrā kopumā ir uzstādītas 729 m2 strapsienas. Domus Lumina speciālisti vēlēdamies atdalīt biroja un tirdzniecības telpas izvēlēja stikla un aklās H7 moduļu sistēmas starpsienas, kas izceļas ar īpašu konstrukciju, ātru uzstādīšanu un vieglu apkopi. Stikla ēkas interjers izceļas ar to, ka pirmajā ēkas stāvā ir uzstādītas pilna augstuma durvis - alumīnija profila rāmī, otrajā stāvā ir uzstādītas pilna augstuma bezrāmja stikla durvis, trešajā stāvā uzstādītas pilna augstuma aklās koka durvis.
  • Lielus nestandarta stikla ēkas logus izrotājām ar tradicionālām rullo žalūzijām ar Screen audumu. Rullo žalūzijām tika izvēlēts brūngans Screen audums ar baltu ķēdes mehānismu - kas lieliski iederas gan biznesa centra interjerā, gan ēkas eksterjerā. Screen audums ir viens no kvalitatīvākajiem, modernākajiem un videi draudzīgākajiem produktiem tirgū. Šis audums nodrošina gaismas caurlaidību telpā, pilnībā sadala saules staru gaismu, neaptumšo telpu un izveido cilvēka acīm pieņemamu vidi. Audums ir caurspīdīgs, un tas kļūst par priekšrocību, jo ļauj no telpas iekšpuses baudīt skatu aiz loga, pat tad, ka logs ir nosegts. Šis audums īpaši piemērots birojiem, jo tas aizsargā pret atspīdumiem uz datora ekrāna. Žilbinošo saules gaismu padara pieņemamu mūsu acīm, tāpēc telpā nevajag piemiegt acis - tās nebaidās gaismas.