Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. „cookies”), kas paredzētas tīmekļa vietnes darbībai bez traucējumiem, statistikai un mārketingam. Vairāk informācijas.

Trīs dažādi DOMUS LUMINA produkti vienā telpā

DOMUS LUMINA profesionāļi jaunajām UAB Kitron ražošanas telpām un inženiertehnisko pakalpojumu centra Kauņā telpām izgatavoja un uzstādīja pat trīs atšķirīgus produktus.
  • Tā kā uzņēmumā dominē zila krāsa, lai radītu estētisku un modernu skatu - lieliem vitrīnlogiem tika izvēlētas tradicionālās rullo žalūzijas un vertikālās tekstila žalūzijas ar zilu audumu.
  • DOMUS LUMINA komanda ieteica ražošanas telpās izmantot rāmja moduļu starpsienu HOYEZ H9 sistēmu . Šīs sistēmas starpsienas ir plašākās un izturīgākās, pilnībā spēj funkcionēt pat tad, ja ir tikai divas atbalsta sienas un grīda montāžai. Uzņēmuma ražošanas telpās tika uzstādīti 39,7 m2 kombinēto moduļu starpsienas ar necaurejamām durvīm. Klients vēlējās, lai darba vietas un apspriežu telpa būtu atdalītas un tādā veidā maksimāli tiktu samazināts ražošanas procesā izraisītais troksnis, tapēc papildus uz piekārtajiem griestiem tika uzklāta ruļļveida minerālvate.
Rullo žalūziju un vertikālo žalūziju kombinācija ar zilo audumu lieliski atrisināja ne tikai logu nosegšanas problēmu, bet arī ideāli iederējās UAB Kitron ražošanas telpu un inženiertehnisko pakalpojumu centra telpu interjerā un eksterjerā. Uzstādītās rāmja moduļu starpsienas - moderns interjera akcents, īpaša konstrukcija, ātra uzstādīšana un viegla uzturēšana.