Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. „cookies”), kas paredzētas tīmekļa vietnes darbībai bez traucējumiem, statistikai un mārketingam. Vairāk informācijas.

Vertikālās žalūzijas ar Prestige sistēmu un Screen audumu — lielisks risinājums viesnīcas logiem

DOMUS LUMINA komanda izrotāja Šauļu pilsētas viesnīcas logus ar vertikālajām žalūzijām Prestige ar Screen audumu.

Klients saskārās ar problēmu, kā aizklāt lielus viesnīcas skatlogus, caur kuriem telpās iekļūst daudz saules gaismas, un vienlaikus aizsargāties no ziņkārīgu garāmgājēju skatieniem.

  • Kopā uzstādītas 8 žalūzijas.
  • Vertikālajām žalūzijām izvēlēts Screen audums, kas ir viens no kvalitatīvākajiem, modernākajiem un videi draudzīgākajiem izstrādājumiem tirgū. Šis audums nodrošina gaismas caurlaidību telpā, pilnībā sadala saules starus, neaptumšo telpas un rada cilvēka acij tīkamu vidi. Audums ir caurspīdīgs, un tas kļūst par priekšrocību, jo ļauj no telpas redzēt skatu aiz loga. Šis audums ir īpaši piemērots birojiem, jo pasargā no saules staru atspīdēšanas pret datora ekrānu. Aptumšo apžilbinošo saules gaismu, tāpēc istabā nav jāpiever acis, jo tās nebaidās no gaismas.
  • Izstrādājumu lieluma un auduma svara dēļ ir izvēlēta vācu vertikālo žalūziju Prestige sistēma. Tā tiek izgatavota no ekstrudētiem (lietiem) alumīnija profiliem, kam piemīt ļoti labas ilgmūžīguma un izturīguma īpašības, un no kvalitatīvām plastikāta daļām, kas ir izturīgas pret temperatūras izmaiņām un nodilumu.
  • Pavelkot aukliņu, vertikālās žalūzijas tiek sabīdītas uz vienu vai otru pusi, vai no vidus uz malām. Lenšu pagriešanas leņķi regulē ar ķēdīti. Lenšu platums - 127 mm.

Prestige līnijas vertikālās žalūzijas ar Screen audumu ir perfekta radoša darba, dizaina un izgatavošanas sintēze!