Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. „cookies”), kas paredzētas tīmekļa vietnes darbībai bez traucējumiem, statistikai un mārketingam. Vairāk informācijas.

Vertikālās žalūzijas ar Screen audumu birojā

DOMUS LUMINA komanda pašā Kauņas centrā esošā birojā, nestandarta formas logu nosegšanai piedāvāja vertikālās žalūzijas ar Screen audumu.
Klients saskārās ar problēmu, kā nosegt nestandarta jumta vai augstus taisnstūra logus, caur kuriem biroja telpās no rīta ieplūst daudz saules gaismas un pasargāt sevi no ziņkarīgiem garāmgājēju skatieniem.
  • Pavisam kopā bija nosegti 18 logi, vairāk nekā 70 m2.
  • Vertikālām žalūzijām tika izvēlēts Screen audums, kas ir viens no kvalitatīvākajiem, modernākajiem un videi draudzīgākajiem produktiem tirgū. Šis audums nodrošina gaismas caurlaidību telpā, pilnībā sadala saules staru gaismu, neaptumšo telpu un izveido cilvēka acīm pieņemamu vidi. Audums ir caurspīdīgs, un tas kļūst par priekšrocību, jo ļauj no telpas iekšpuses baudīt skatu aiz loga, pat tad, ka logs ir nosegts. Šis audums ir īpaši piemērots birojiem, jo tas aizsargā pret saules atspīdumu uz datora ekrāna. Žilbinošo saules gaismu padara pieņemamu mūsu acīm, tāpēc telpā nevajag piemiegt acis - tās nebaidās gaismas.
  • Vertikālās žalūzijas var savilkt uz vienu vai otru pusi, vai arī no vidus uz malām, velkot aiz aukliņas. Joslu virziena leņķi var regulēt ar ķēdīti. Joslu platums - 127 mm.
DOMUS LUMINA izgatavotas un uzstādītas vertikālās žalūzijas ar Screen audumu Kauņas centrā esošā uzņēmuma birojā - ir prātīgs risinājums nestandarta formas logu nosegšanai!