Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. „cookies”), kas paredzētas tīmekļa vietnes darbībai bez traucējumiem, statistikai un mārketingam. Vairāk informācijas.
Strādājam visā Latvijā!
Bezmaksas!
 • Zvaniet
 • Konsultējam
 • Izmērām
 • Aprēķinām
KONSULTANTA IZSAUKŠANA UZ MĀJĀM

Ziņa

2020-12-01

Jaunums! 16–25 mm ALUMITEX horizontālās žalūzijas 50 iespaidīgu faktūru!

Dārgie klienti,
aicinām Jūs atklāt jaunas, iespaidīgu toņu un faktūru alumīnija žalūzijas!

Mēs piedāvājam ALUMITEX horizontālas alumīnija žalūzijas ar 16–25 mm lamelēm. Plašais 50 dažādu lameļu sortiments ļaus radīt iedvesmojoša interjera vidi gan darba, gan dzīvojamās telpās!

Kaut arī agrāk, alumīnija horizontālās žalūzijas visbiežāk tika izmantotas darba vietās, mūsdienās tās ir iekarojušas arī dzīvojamās telpas, neatkarīgi no telpas pielietojuma. Tā kā ALUMITEX horizontālās žalūzijas ir no alumīnija, tās neietekmē mitrums vai temperatūru svārstības. Tādus izstrādājumus ir ļoti viegli kopt, tie ir piemēroti gan vannas istabām, gan virtuvēm. Žalūziju lameles ir viegli kopjamas sausā vai mitrā veidā.

Tāpat kā visām horizontālajām žalūzijām arī ALUMITEX žalūzijām ir lieliskas privātuma nodrošinošas īpašības – iestatot žalūziju lameles sev vēlamā pozīcijā, varat sevi pasargāt gan no svešiem acu skatieniem, gan no tiešas saules gaismas. Cenšoties nezaudēt gaismu privātuma dēļ, mūsu kolekcijā atradīsiet perforētas lameles, kas viegli filtrēs gaismu, bet neļaus svešiem redzēt to, kas notiek telpu iekšpusē.

Mūsdienās ir vērojama jauna tendence – alumīnija žalūzijas tiek saskaņotas ar citiem logu aizsegiem, piemēram, dienas vai nakts aizkariem. Metāla un auduma kontrasts rada jauku harmoniju. Esam pārliecināti, ka, izmantojot jaunāko žalūziju kolekciju ALUMITEX, radīsiet iespēju izveidot daudz veiksmīgākas un elegantākas logu aizsegu kombinācijas!

Alumitex

Atrodiet jaunas lameļu kolekcijas:

 • Metāla-sudraba lameļu kolekcija – spīdīgas virsmas lameles, kas ir pārklātas ar dažādām faktūrām. Šīs lameles papildinās interjeru ar maigu izskatu un piešķirs logiem uzmanības vērtu akcentu;
 • Lakotas-spīdīgas lameles – skaisti rotaļāsies ar saules stariem, kas izsprauksies caur lameļu spraugām, un piešķirs logiem eleganci, kā arī ieviesīs harmoniju starp matētām un spīdīgām interjera detaļām;
 • Velūra efekta lameles – ekskluzīvas, nelīdzenas virsmas lameles, kas piešķir velūra efektu. Mēs piedāvājam alumīnija žalūzijas ar velūra tekstūru, kas mūsdienās interjerā ir kļuvušas ļoti populāras.
 • Greznas, matētas virsmas lameles īpaši stilīgās krāsās.
 • Dabas iedvesmotas, koka rakstu un faktūru lameles – lielisks risinājums tiem, kuri vēlas praktisku izstrādājumu, nezaudējot vizuālo koku siltumu.

Visas šīs krāsu kolekcijas varat atrast mūsu mājaslapas galerijā.

Mūsu, Domus Lumina komanda, pastāvīgi pilnveidojas un seko līdz jaunākajām interjera tendencēm un tehnoloģijām. Vienmēr meklējam labākos risinājumus, ņemot vērā visas mūsu klientu vēlmes, tādēļ arī turpmāk centīsimies iepriecināt jūs ar jaunieviesumiem un ērtām inovācijām, meklējot jaunus logu aizsegu risinājumus!

2020-09-29

Jauns audumu katalogs rullo žalūzijām!

Dārgie klienti, “Domus Lumina” aicina iepazīties ar lielāku šī gada jaunumu – rullo žalūziju audumu katalogu, un atsvaidzināt vasaras spilgtākās atmiņas ar jauniem logu aizsegiem! Lietuvā vēl neredzētas audumu kolekcijas iedvesmos jūs rotāt savus logus ar unikāliem audumiem un pilnveidot savu mājas vidi ar piesātinātām krāsām un vēl neredzētiem rakstiem.

Katra audumu kolekcija nodrošinās jaunas iespējas saskaņot funkcionalitāti, stilu un vēlamo gaismas iekļūšanu telpās, tāpēc jaunais katalogs ir sadalīts divās daļās – vienu daļu veido vienkrāsas audumi ar dažādu gaismas caurlaidību, otro – apdrukāti, dienas un nakts, stilīgi audumi.

Aplūkojiet, kā jaunie audumi izskatās interjeros, un gūstiet iedvesmu jauninājumiem, komfortam un stilam.

 
 

Gaidīsim jūs “DOMUS LUMINA” salonos. Iegriezieties pie mums un varēsiet apskatīt visus jaunus audumus vienuviet!

2020-08-27

Jaunums! Karaliskā plisētu žalūziju kolekcija jau pieejama DOMUS LUMINA

 

Grezni, izsmalcināti audumi, rotaļīgi raksti un solīdas ģeometriskas formas jaunajā Domus Lumina plisēto žalūziju audumu kolekcijā.

Sajūtiet grezna un mūsdienīga interjera dvesmu jaunajā plisēto žalūziju audumu kolekcijā. Tajā jūs atradīsiet mūsdienu pilsētas krāsas un līnijas, meža kontūras un dabas akcentus, kā arī īpašus audumus, kas atgādina karalisko samtu. Jaunā kolekcija ir rūpīgi izveidota, ņemot vērā visprasīgākos kritērijus, lai izpildītu dažādu tipu logu aizsegšanas funkcijas:

 • esam ņēmuši vērā jaunākās audumu un interjera dizaina tendences;
 • izvēlējāmies daudzfunkcionālām ēkām paredzētus audumus ar noderīgām funkcijām;
 • esam paplašinājuši šūnveida (dubultā auduma) plisēto audumu kolekciju;
 • esam pievienojuši jaunus, caurspīdīgus dienas audumus;
 • vēl lielāka sauli atstarojošo audumu kolekcija;
 • Pantone 2020. gadā populārāko pasludināto zilo toņu sortiments.

– Pilsētas fragmenti (angl. Urban Textures) – audumu kolekcija, kas atspoguļo pilsētas objektu līnijas un struktūras. Visi kolekcijas audumi gan stilistiski, gan funkcionāli ir piemēroti pilsētas un ārpilsētas logiem. Audumi ar smalku faktūru ar spīdīgu aizmuguri atspoguļo saules karstumu un spilgtu gaismu, viegli filtrējot gaismas iekļūšanu telpā, savukārt rakstainie audumi ar augu valsts vai ģeometrisku apdruku piešķir telpām nepretenciozu ekskluzivitāti.

– Trifeļu mežs (angl. Truffle Woods) – valdzinoša audumu kolekcija, kurā ir nedaudz vairāk organisko un dabas fragmentu. Lielāko daļu kolekcijas veido dienas audumi, kurus izraibina viļņi, lapiņas vai kā ar roku zīmētas, rotaļīgi izkārtotas svītras. Pārējie divi no šīs kolekcijas audumu trijotnes ir mazāk gaismas caurlaidīgi, taču tiem ir atstarojoša aizmugure un moderna toņu palete.

– Karaliskā, Karaliskā BO (angl. Sovereign) kolekcija ir daļēji caurlaidīgu un pilnīgi aptumšojošu (Blackout), šūnveida audumu kolekcija, kura kā izvērstas pāva spalvas savaldzina ar dziļo toņu izvēli un viegli rakstainiem audumiem. Vienkrāsainie audumi, kā zīda un samta kombinācija, ir abpusēji, tāpēc par satriecošajām krāsām varēsiet priecāties gan no iekšpuses, gan skatoties uz logiem no ārpuses. Savukārt viegli rakstainiem audumiem ir balta aizmugure, kas palīdz atstarot saules starus, vienlaikus iekšpusē logus izrotājot ar smalku līniju rakstiem, kas audumiem rada 3D sajūtu.

Esam pārliecināti, ka visas šīs kolekcijas iekaros mūsu klientu sirdis un iedvesmos jauniem izaicinājumiem mājas vides veidošanā, modernākas darba vides ierīkošanā vai vienkārši atnesīs jaunas vēsmas, atjaunojot logu aizsegus ar jauno "Domus Lumina" kolekciju.

2020-01-03

„Domus Lumina” Diena-Nakts Print Line kolekcija ir papildināta ar 25 jauniem audumiem!

DOMUS LUMINA neatpaliek un iet uz priekšu roku rokā ar jaunākajām interjera modes tendencēm un iepazīstina ar jaunajiem Diena-Nakts Print Line kolekcijas audumiem!

25 jauni raksti ievilks jūs ģeometrisko formu, maigu akvareļkrāsu, eksotisko augu un drosmīgu līniju plašumos, kur atradīsiet piemērotu dizainu viesistabai, bērnistabai, virtuvei vai guļamistabai. Tagad Diena-Nakts Print Line kolekcija ir vēl plašāka, tāpēc viegli atradīsiet rakstus, kas kā atbalss atkārtos Jūsu mājās dominējošās formas, zīmējumus vai līnijas. Nebaidieties eksperimentēt un kombinējiet toņus atbilstoši savā mājoklī esošajiem interjera akcentiem - izveidosiet ideālu harmoniju un toņu spēli, kas iepriecinās jūs un jūsu viesus, kā arī padarīs jūsu mājokli stilīgu un mājīgu.

Lepojamies, ka vienīgie Lietuvā varam piedāvāt tik bagātīgu Diena-Nakts Print Line audumu kolekciju, kuru izgatavošana prasa īpašu precizitāti un rūpīgumu. DOMUS LUMINA Dizaina drukā radītu Diena-Nakts audumu ražošanā tiek izmantota lateksa krāsa - tā ir pigmenta krāsa uz ūdens bāzes ar mākslīgu polimēra šķīdinātāju. Šķidrās tintes pamatu veido: 70 % ūdens, 29 % šķīdinātāja un 1 % dažādu piedevu, kas nodrošina visaugstākās kvalitātes druku. Tas ir vēl viens iemesls, kāpēc šīs rullo žalūzijas ir īpaši piemērotas bērnistabai un videi draudzīgas.

Pateicoties savai unikalitātei, rullo žalūzijas Diena-Nakts kļūst arvien populārākas, un izveidotie raksti tās pilnveido un padara vēl ekskluzīvākas!


2019-12-11

Domus Lumina papildina savu plašo plisēto žalūziju kolekciju ar vēl vienu jaunumu – jaunu plisētu žalūziju tipu – IV DUO!

Domus Lumina papildina savu plašo plisēto žalūziju kolekciju ar vēl vienu jaunumu - jaunu plisētu žalūziju tipu - IV DUO.

Šo plisēto žalūziju specifika ir divas atsevišķi vadāmas daļas, kurām var izvēlēties jebkādu vēlamo audumu - dienas, nakts, gaišo, tumšo, spīdīgo vai matēto, un izritināt tos pa vienam, vai kopā radot logā pavisam citu noskaņu.

Ar vadības rokturi šīm žalūzijām ir iespēja abus audumus virzīt atsevišķi vienu no otra, gan uz augšu, gan uz apakšu un aizklāt tikai nepieciešamo loga platību.

Ar šīm žalūzijām varēsiet:

 • Greznot logus nevis ar vienu, bet ar diviem audumiem!
 • Vadīt katru audumu ar rokturiem - nekādu sarežģītu virvju!
 • Izvēloties nakts un dienas audumus varēsiet pilnīgi aptumšot telpas jebkurā diennakts laikā.

Domus Lumina pastāvīgi ņem vērā klientu vēlmes un palīdz atrast visgudrākos risinājumus stilīgiem logiem!


2019-09-20

Rullo žalūziju līnija PRESTIGE ir papildināta ar vēl kvalitatīvāku un funkcionālāku ekskluzīva dizaina stilīgu kaseti!

Pilnībai nav robežu! Rullo žalūziju līnija PRESTIGE ir papildināta ar vēl kvalitatīvāku un funkcionālāku ekskluzīva dizaina stilīgu kaseti!

Vācu kvalitātes PRESTIGE - 44 rullo žalūziju sistēma ar kvadrāta formas kaseti ir droša izvēle, kas nosedz rullo žalūzijas audumu. Ar šo kaseti nevainojami aizpildīsiet loga nišas vai loga rāmja augšējo daļu, un varēsiet priecāties par modernu formu logu aizklāju!

Šī sistēma pārsteigs Jūs ar savām priekšrocībām:

 • kasetes krāsa - klasiski balta;
 • maksimālais platums - 2,90 m;
 • maksimālais augstums - 3 m;
 • iespējama vadība ar elektropiedziņu;
 • BENTHIN vācu kvalitātes garantija - prestižam, ekskluzīvam izstrādājumam, kas kļūs par mājas rotājumu!

Izvēloties PRESTIGE līnijas rullo žalūzijas, iegūsiet pilnīgu radošuma, dizaina un izgatavošanas sintēzi! Šīs līnijas izstrādājumi ir aprīkojums, komponenti un tehnoloģijas no vienām, visuzticamākajām rokām.

2019-07-21

No dabiskuma līdz izsmalcinātai greznībai. JAUNĀ KOKA ŽALŪZIJU KOLEKCIJA TIMBERLUX!

Uzmanība klientam, kvalitāte, ekskluzivitāte un ļoti plašs sortiments - tā izpaužas mūsu cieņa pret Jums, mīļie klienti. Šodien droši varam apgalvot, iespējams, ka mums ir vislielākā un bagātīgākā koka žalūziju palete Eiropā. Kā jau solījām - ar blīkšķi iepazīstinām ar vēl vienu pilnveidotu un ar mīlestību Jums atlasītu - ekskluzīvu, greznu un ārkārtīgi stilīgu koka žalūziju kolekciju TIMBERLUX.

TIMBERLUX nosaukumu veido divi vārdi, kas nozīmē koksni un greznību. Šī koka kolekcija ir kā nobriedis eksotisks auglis, kas piesātināts gan ar košiem, gan dabiskiem dabas toņiem un faktūrām, tā savaldzinās ar savu ekskluzivitāti un iepriecinās ar izvēli pat mūsu drosmīgākos klientus. Kopā pat 56 izvēles iespējas, no kurām katra harmoniski sader ar dažādiem aksesuāriem - dažādu formu un virsmu zvaniņiem, kāpnīšu lamelēm un elegantu apdari.

TIMBERLUX kolekciju raksturo šādas īpatnības:

 • TIMBERLUX koksne tiek iegūta no Amerikas liepas, kam piemīt izturīgums un ilgmūžīgums;
 • visu TIMBERLUX produktu standarta komplektācijā ir iekļauts mehānisms bērnu drošībai;
 • koks ir dabīgs izolators, tāpēc aukstajā gadalaikā koka žalūzijas var saglabāt līdz pat 50 % siltuma, kas iziet caur logiem.

Lai Jūsu interjers uzzied visās vasaras krāsās ar mūsu fantastiskajām koka žalūzijām!

2019-06-20

JAUNUMS! SUNWOOD un FAUXWOOD izvēlieties pat no 45 toņiem un faktūrām!

Lielās sortimenta pārmaiņas sākam ar koka žalūzijām! Koka dabiskums mums visiem saistās ar mājām un drošību, siltumu un mājīgumu. Šodien šis dabas elements izdaiļo mājokļus grīdas, mēbeļu vai logu dekora izskatā. Daudzās interjera detaļās redzam atspoguļotus koksnes rakstus, tā krāsas un faktūras ir teju visvairāk pieprasītais interjera elements!

DOMUS LUMINA ir papildinājusi savu bagātīgo koka žalūziju klāstu pat ar divām jaunām, plašām paletēm SUNWOOD un FAUXWOOD - šajās paletēs ir pat 37 jauni toņi!

Kolekcija SUNWOOD savaldzinās ar savu dabiskumu, izsmalcinātiem toņiem un fantastisku izskatu:

 • 24 toņi, kas iederas jebkāda kolorīta interjerā;
 • valdzinoša koka faktūra;
 • pieskārienam patīkama, dabiska virsma, kas neuzkrāj putekļus;
 • ekskluzīva kvalitāte, kas atbilst Eiropas ražotāju augstākajiem standartiem;
 • ilgtermiņa ieguldījums ekskluzīvā produktā;
 • uzmanība drošībai - visas žalūzijas ir drošas jūsu bērniem;
 • koksni iegūst videi draudzīgā ražošanā;
 • bagātīgs aksesuāru klāsts - žalūziju izskats ir jūsu ziņā, jo jūs izvēlaties apdari, atsvariņus, lameles un citus aksesuārus;
 • iespējama vadība gan ar roku, gan elektropiedziņu.

Kolekcija FAUXWOOD ir īsts glābiņš koka žalūziju cienītājiem telpā, kur dabīgu koku nedrīkst izmantot vides ietekmes dēļ, jo mainās dabisko materiālu īpašības. Tāpēc turpmāk mūsu dekoratīvā koka kolekcijas DECOWOOD žalūzijas priecēs jūs arī vannasistabā un virtuvē! Šo kolekciju raksturo šādas īpašības:

 • ļoti izturīgas pret vides ietekmi;
 • lieliska cena, kas piemērota arī projektiem ar ierobežotu budžetu;
 • ilgmūžīgums un kvalitāte;
 • plaša toņu palete - pat 13 toņi un 21 dažāda faktūra, kas iederas gan klasiska, gan moderna stila interjerā;
 • pieskārienam patīkama virsma;
 • uzmanība drošībai - visas žalūzijas ir drošas jūsu bērniem;
 • bagātīgs aksesuāru klāsts - žalūziju izskats ir jūsu ziņā, jo jūs izvēlaties apdari, atsvariņus, lameles un citus aksesuārus;
 • iespējama vadība gan ar roku, gan elektropiedziņu.

Atklājiet jaunas dzīves krāsas, dekorējot savus stilīgos logus ar mūsu dabiskajām koka žalūzijām!

2019-06-16

Pilnībā aptumšojoši audumi STANDARD BO!

Iepazīstinām ar vēl vienu jaunumu audumu klāstā, tas savaldzinās mūsdienīgu toņu cienītājus! Pat deviņi, acīm tīkami toņi, kas atdzīvinās Jūsu logus un izgreznos vidi.

„Black Out" audumiem raksturīga funkcionalitāte, lai pilnībā aptumšotu telpu. Audums ir pārklāts ar akrilu, kas aiztur saules gaismu un ļauj atpūsties pat dienas laikā!

 • Tikai „Black Out" audumi 100% spēj nodrošināt gaismas necaurlaidību, tāpēc tie iederas guļamistabā, fotostudijās un telpās, kur izmanto projektoru.
 • Baltā auduma aizmugure nodrošina augstu saules atstarošanas līmeni un izskatās glīti, skatoties uz logiem no ārpuses. 
 • Neitrāli toņi izskatīsies stilīgi un profesionāli kā mājās, tā biroja telpās.

Atklājiet „Black Out" un citus funkcionālus audumus DOMUS LUMINA salonos!


2019-02-15

Jaunums! Audumi TORRES — atklājiet jaunus toņus!

Atklājiet krāsu simfoniju jaunajā rullo žalūziju audumu kolekcijā TORRES! Šiem audumiem ir raksturīgs tas, ka tie austi ar dažādu krāsu diegiem, kas rada tonālu spēli, vienlaikus ļaujot viegli pielāgot daudzkrāsainos interjeros. Pat 15 efektīgu toņu un nokrāsu audumi ne tikai izcels interjera akcentus, bet arī piešķirs dzīvīgumu un izgreznos Jūsu logus ar savu grezno tekstūru.

 • TORRES audumi ir viegli kopjami un mitrumizturīgi, tāpēc tie ir piemēroti izmantošanai arī vannasistabā vai virtuvē!
 • Audumi nesatur nekādas kaitīgas vielas.
 • Aizsargā telpas no sakaršanas - audumi absorbē un atstaro lielu daļu saules gaismas.

Stilīgie un funkcionālie audumi TORRES - jau DOMUS LUMINA salonos! Iegriezieties un izvēlieties savu iecienītāko toni.


2019-01-18

Iepazīstinām ar JAUNUMU — automātiku tradicionālajām rullo žalūzijām TOUCH&GO!

Automātiskās tradicionālo rullo žalūziju vadības sistēma atšķiras ar savu ekonomisko cenu, tāpēc ir viegli pieejama visiem. Tagad - vēl vairāk komforta par zemāko cenu - TIKAI 29 eiro!

Citas šīs sistēmas priekšrocības:

 • Sistēma tiek barota ar AA (Alkaline) baterijām, tāpēc nav nepieciešami elektrības kabeļi un tiek ietaupīti izdevumi par elektroinstalācijas ierīkošanu. Baterijas ievieto caurulītē, ko montē vismazāk redzamā vietā - aiz rullo žalūzijas. Lai nomainītu baterijas, nav nepieciešami nekādi papildu instrumenti, tikai jāizņem caurulīte no turētājiem.
 • Ļoti droša un praktiska bērnistabām - nav vadības auklu un ķēžu, kas var sapīties, stienītis ir novietots stacionāri, neredzamā vietā blakus rullo žalūzijai, līdz trešdaļai no rullo žalūzijas augstuma. Turklāt nebūs jāmeklē nozaudētā pults, jo zinātkārie bērni mēdz spēlēties ar pultīm un ātri aizmirst, kur tās atstāj.
 • Ļoti ātra un vienkārša vadība - tikai jānospiež poga, un varat doties pagatavot tasi savas iecienītās kafijas. Lai paceltu rullo žalūziju, pietiek vienreiz nospiest pogu, nav jātur pults taustiņš, kamēr rullo žalūzija pacelsies/nolaidīsies.

Ceram, ka šis ērtais rullo žalūziju vadības piederums iepriecinās komforta cienītājus, kas ekonomē katru rīta sekundi un novērtē angļu kvalitāti par īpašu cenu!


2018-10-01

Jaunums! Četri jauni BLACK OUT rullo žalūziju toņi!

Izgreznojiet savu mājokli ar jauniem toņiem tieši no dabas krāsu paletes! Jaunais „Domus Lumina" BLACK OUT rullo žalūziju sortiments ir papildināts ar četriem jauniem audumiem, kas jūsu logiem dāvās krāsainu dzīvīgumu un funkcionalitāti. Piesātināts zaļš un brūns tonis izcels Jūsu interjera akcentus, un dabīga izskata, kā bērza mizas, raksti viegli iederēsies Jūsu mājokļa vidē.

„Black Out" audumi veic dažas ļoti nozīmīgas funkcijas:

 • gumijots auduma slānis nelaiž cauri gaismu no ārpuses, tāpēc ir īpaši piemērots fotostudijām, konferenču telpām, bērnistabām un cilvēkiem, kuri strādā naktī, un guļ dienā;
 • gumijotā slāņa sudraba virsma atstaro saules starus un tā palīdz saglabāt optimālāko istabas temperatūru karstajā gadalaikā.

Iegādājieties „Domus Lumina" rullo žalūzijas ar jauniem audumiem un jaunu uzlādējamu motoru! Jaunais rullo žalūziju motors dāvās Jums šādas ērtības:

 • iespēju vadīt rullo žalūzijas ar tālvadības pulti;
 • neliels elektroenerģijas patēriņš;
 • barošana no uzlādējamas baterijas, motors var veikt pat 300 rullo žalūziju satīšanas ciklu!

„Domus Lumina" vienmēr seko līdzi jaunākajām interjera modes un tehnoloģiju tendencēm, lai varētu Jums piedāvāt labākos produktus un plašāko sortimentu!


2018-07-19

Jauna PVC vertikālo žalūziju kolekcija!

PVC vertikālās žalūzijas ir kļuvušas par mūsdienu modernuma jaunāko izpausmi interjerā. Produkta praktiskums, viegla kopšana un ērtums ir viss, ko meklē klienti, kuri vēlas veltīt mazāk laika kārtības uzturēšanai mājoklī.

Beļģijā, videi draudzīgā ražotnē ražotas PVC vertikālās žalūzijas, kas ideāli piemērotas lieliem logiem un bīdāmajām durvīm. Šīs žalūzijas ir īpašas, tāpēc tās ir universāla izvēle logu aizklāšanai:

 • Izgatavotas no PVC. PVC ir plastikāta materiāls ar labām ķīmiskās izturības īpašībām, piemēram, zema degamības klase un izturība pret UV starojumu. Tas ir ne tikai kvalitatīvs materiāls, bet arī ekonomisks un videi draudzīgs produkts, lietotus produktus var pārstrādāt;
 • Žalūzijas, kurām piemīt antistatiskas īpašības, nepiesaista putekļus un citus netīrumus, tāpēc ir vieglāk kopjamas;
 • PVC gludā virsma viegli ļauj notīrīt žalūzijas, vienkārši notīrot tās ar mitru lupatiņu;
 • Žalūziju sastāvs palīdz uzturēt optimālu temperatūru telpā, tāpēc vasarā telpas nesakarst, savukārt ziemā - neizlaiž siltumu;
 • Žalūziju sintētiskās lameles neprasa nekādus atsvarus, ķēdītes, kas sapinas, vai savstarpējos stiprinājumus, jo tās pašas ir pietiekami smagas un labi turas vertikālā pozīcijā.

Vienmēr cenšamies paplašināt produktu klāstu ar modernākajiem, praktiskākajiem un kvalitatīvākajiem logu aizklājiem, kas apmierina visu klientu vēlmes un izgrezno logus viņu mājās.

2018-06-05

Priecājamies dalīties ar Jums ar vēl vienu jaunumu!

Priecājamies dalīties ar Jums ar vēl vienu jaunumu! Mūsu logu aizklāju sortimentā parādījušies 10 jauni PRESTIGE plisēto žalūziju modeļi:

 • PR2600, PR2602, PR2612, PR2615 un PR2626 paredzēti jumta logiem, kuru slīpuma leņķis nav lielāks par 60 grādiem;
 • Jaunais modelis PR3600 der logiem, kuru slīpuma leņķis ir no 45 līdz pat 90 grādiem! Šis tips var tikt uzstādīts logiem, kuri novietoti pilnīgi horizontāli!
 • Jaunie žalūziju tipi ar divu audumu iespēju PR1620, PR1622, PR1626 un PR1720. Ja nevarat izšķirties, kādu auduma rakstu vai krāsu izvēlēties, varat izvēlēties abus un regulēt, kurš audums būs redzams vairāk! Vai varat izvēlēties dienas un nakts audumus un lietot tos kā aizkarus!

Šo žalūziju papildu īpašības:

 • Augstas kvalitātes plastmasas komponenti ir noturīgi pret temperatūras izmaiņām un skrāpējumiem;
 • Visi jaunie tipi vadāmi ar rokturi, izņemot PR1720, kurš vadāms ar aukliņu;
 • Baltais vai sudraba krāsas mehānisms ar atbilstīgajiem komponentiem eleganti iekļausies telpas interjerā, pateicoties saskaņotām plastmasas un metāla detaļu krāsām.

Vācu precizitāte, progresīvākās tehnoloģijas un augstākās kvalitātes komponenti un aprīkojums no viena ražotāja pat vissarežģītākos individuālām vajadzībām pielāgotos produktus ļauj ražot tikpat kvalitatīvi un vienkārši kā standarta produktus. PRESTIGE ir nevainojamas kvalitātes produkti, kuri kalpos ilgi un priecēs ar savu izskatu un praktiskumu.

Priecājamies kopā ar Jums par šo jaunumu un vēl dažām jaunām papildu izvēlēm, kuras bagātinās ‘Domus Lumina' produktu kolekciju.

 

              


2018-05-22

Jaunākā pasteļkrāsas koka žalūziju kolekcija priecē ar maigiem toņiem, dabiskumu un kvalitāti!

Vasara tuvojas un nes mums svaigu jaunumu! Jaunākā pasteļkrāsas koka žalūziju kolekcija priecē ar maigiem toņiem, dabiskumu un kvalitāti! Mūsuprāt, šīs fascinējošās krāsas iepriecinās tos, kuri sapņo izrotāt savus logus ar fantastiskām koka žalūzijām. "Greywood" kolekcijā katrs koka dēlītis apbur ar smalkiem toņu mājieniem:

Ziloņkauls - klasiska greznības krāsa, kas atsauc atmiņā uzkarsušas pludmales smiltis. Gaišais un vieglais tonis lieliski piestāv dažādiem interjera dekoratīvajiem stiliem.

Pelēka grants - iedveš mūsdienīgumu un lieliski atbilst šībrīža urbānā interjera modes tendencēm. Šīs krāsas žalūzijas ir viegli pieskaņot, un tās piešķir interjeram viegluma un stilīguma sajūtu.

Kakao - ar sarkanīgu un violetu nokrāsu mājieniem piesaista skatienu un nomierina. Maigais tonis atsauc atmiņā rīta miglu rožu dārzā. Nevainojama izvēle romantiskam interjeram.

Pelēcīga piparmētru krāsa - tā piešķirs logiem svaigumu un, šķiet, aizvedīs uz pasteļa pasaku mežu. Neitrāla, taču īpaša sava organiskuma un dabiskuma dēļ.

Tehniskā informācija:

 • Platums 50 mm;
 • 4 jaunas krāsas;
 • Kvalitatīva un viegla koksne - magnoliju ģints koks: princešu koks jeb paulonija.

Šīs četras krāsas papildinās "Domus Lumina" koka žalūziju kolekciju, atdzīvinot un vēl vairāk paplašinot jūsu izvēles iespējas. Mūsu kvalitatīvās un praktiskās koka žalūzijas ir viegluma un izturības apvienojums, kas izceļas ar faktūras rakstu un gaumīgu apdari. Īsta koka žalūzijas piešķirs dabiskumu un gaumīga stila izjūtu ikvienam logam.


2018-05-04

DOMUS LUMINA dāvanu kartes — lielisks pārsteigums Jūsu tuviniekiem vai draugiem!

Dāvājiet prieku dzīvot skaistāk! Uzdāviniet saviem tuviniekiem vai draugiem DOMUS LUMINA dāvanu karti, un dāvājiet viņiem iespēju veidot omulīgu māju ar mūsu ražoto produkciju. Dāvanu karte attiecas uz visām pārdotajiem pārdevējiem precēm.
 
Lielisko pārsteigumu meklējiet mūsu salonā! Tik patīkami ir saņemt dāvanas, jo īpaši, ja tās ir pārdomātas.
 

2018-05-03

Jaunums — markīze MODERNO!

Izturīgums, ilgmūžīgums un modernums vienā izstrādājumā! Šosezon Jūsu uzmanībai piedāvājam markīzi Moderno.

Izstrādājuma augsto kvalitāti nodrošina LLAZA kompānijas patentētā sistēma. LLAZA ražotie produkti ir sertificēti saskaņā ar Eiropas drošības un kvalitātes UNE-EN 13561:2004 + A1:2009 standartiem.

Moderno - pilnībā kasešveida markīze. Tā ir pasaulē vienīgā markīze ar pilnībā nosegtiem izliekumiem. Kasete audumam un konstrukcijai pilnībā ļauj sarauties un aizvērties, kas pasargā izstrādājumu no netīrumiem un putekļiem. Moderno konstrukcijas dizains noslēpj atsperes, kas parasti ir redzamas citās markīzēs, līdz ar to varēsiet priecāties par estētisku markīzes izskatu.

Tā nav problēma, ja dzīvojat vējainā vietā, šai markīzei ir otrās klases vēja slodzes izturība (ar izmēriem līdz 480 cm). Savukārt, ja vakaros vēlaties justies omulīgāk, ir iespējams LED apgaismojums, kas iebūvēts pašā kasetē.

Savu izvēli varēsiet dažādot ar trim konstrukciju krāsām: baltu, sudraba un antracīta, kā arī plašu dažādu toņu un rakstu audumu klāstu.


2018-05-01

Karstākie sezonas toņi jaunajā markīžu audumu klāstā!

Šosezon piedāvājam Jums pat 127 jaunus audumus, kurus varēsiet izmantot izvēlētajai markīzei! Tikai „Domus Lumina" vienmēr atradīsiet kvalitatīvāko un plašāko audumu klāstu. Šoreiz iepazīstinām Jūs ar jauniem audumiem, kas ne tikai izceļas ar harmoniskām toņu paletēm, bet arī labām īpašībām:

 • Akrils ir sintētiska šķiedra, kas nodrošina vislabāko auduma kvalitāti, izturīgumu un ilgmūžīgumu. Akrila audumi markīzēm ir izgatavoti no 100 % akrila dzijas. Audumi, kas impregnēti ar TEFLON® vai SCOTCHGARDTM, tiek pasargāti no ūdens caurlaidības (līdz 300 mm) un kļūst noturīgāki pret netīrumiem. Ar īpašu ķīmiskās krāsošanas metodi apstrādāti audumi tiek pasargāti no izbalēšanas. Akrila audums ir kā UV staru aizsargfiltrs - 7-8 UV noturības koeficients (pēc oficiālās UV skalas no 0 (drošākais) līdz 11+ (bīstamākais)).
 • Ūdensizturīgi audumi - tiek iedalīti pēc to ūdenscaurlaidības (līdz 800 mm). Austa auduma konstrukcija kopā ar impregnācijas tehnoloģiju izveido labu gaisa caurlaidību pat viskarstākajās dienās. Oeko-Tex® asociācija garantē, ka akrila audumu impregnācija pret ūdens noturību nav kaitīga.

Šosezon jaunie markīžu audumi ne tikai izdaiļos Jūsu māju no ārpuses, bet arī pasargās Jūs no saules un lietus, terasi padarīs mājīgu, un tā ilgi kalpos.


2018-04-10

Mūsu piedāvājumā ir jauns produkts — iepazīstinām ar tekstila plēvi „SQUID”, ko līmē tieši uz logiem!

Mūsu piedāvājumā ir jauns produkts - iepazīstinām ar tekstila plēvi „SQUID", ko līmē tieši uz logiem! Īpašas auduma plēves viegli iekļausies vidē ar pieciem dabīgiem toņiem: „Rock", „Ash", „Chalk", „Bone" un „Oak".

„SQUID" tekstila plēvei ir daudz ekskluzīvu īpašību:

 • plēves ir caurspīdīgas, skatoties no iekšpuses, tomēr rada privātumu no ārpuses;
 • atstaro līdz pat trešdaļai saules gaismas!
 • lieliski piemērotas telpām, kurās uzkrājas mitrums;
 • plēves līmēšana neprasa nekādu papildu aprīkojumu, var izmantot meistara palīdzību vai darīt to pašiem saskaņā ar instrukciju!
 • izturība pret karstumu un saules gaismu nodrošina, ka šo plēvi viegli var pārlīmēt, un tā neatstās nekādas līmes pēdas! Plēves lielumam un formām nav robežu, to var izgriezt jebkuros izmēros un uzlīmēt bez šuvēm.

Ceram Jūs iepriecināt un pārsteigt ar vēl vienu lielisku iespēju nestandarta, grūti aizsniedzamiem logiem! Jaunumu varat apskatīt jebkurā DOMUS LUMINA salonā vai uzaicinot konsultantu uz mājām.

2018-03-14

Jaunums! Jaunie Diena-Nakts audumi OMBRE!

 

Iepazīstinām Jūs ar jauno „Diena-Nakts" rullo žalūziju audumu kolekciju „Ombre"! Tie ir četri jauni audumi ar īpašu krāsu „pāreju" no tumša līdz gaišam tonim, kas saplūst ar caurspīdīgu auduma starpliku.

Šī krāsu „pāreja", ko sauc arī par „Ombre", iekaro interjera pasauli! Rullo žalūziju joslu dizains audumos piešķir tām trīsdimensiju izliekuma efektu, tāpēc šie logu aizklāju audumi noteikti sagaidīs uzmanību un komplimentus jebkurās mājās.

Tehniskā informācija par audumiem:

 • maksimālais platums - 2,80 m;
 • sastāvs: 100 % PES.

Rūpīgi atlasot audumus jaunajām kolekcijām, vēlamies iepriecināt un pārsteigt ar neticamiem rakstiem un toņiem - ar šiem audumiem mājoklis iemirdzēsies negaidītās krāsās!

Apmeklējiet mūsu salonus un aplūkojiet jaunāko kolekciju, kas atstās iespaidu un iedvesmos Jūs izvēlēties kādu no daudzajiem audumiem savām mājām.


2018-02-02

Apmeklējiet mūsu stendu izstādē „R+T STUTTGART 2018“

 

DOMUS LUMINA aicina apmeklēt pasaules vadošo starptautisko būvtehnoloģiju un iekārtu, interjera konstrukciju, logu, durvju, žalūziju, aizsardzības pret sauli, vārtu, būvniecības iekārtu un konstrukciju izstādi, ko rīko ik pēc trim gadiem jau kopš 1965. gada.

Izstādes laikā DOMUS LUMINA prezentēs visus sava sortimenta produktus vienuviet un iepazīstinās ar 2018. gada logu aizklāju tendencēm. Ļoti pievilcīgas idejas Jūsu logiem, visgreznākās mūsu produkcijas līnijas, jaunākās rullo žalūziju audumu, plisētu žalūziju audumu, romiešu aizkaru audumu kolekcijas, modernākie rakstu motīvi, automātika, kas piešķir maksimālu komfortu logu aizklājiem, ekstravagance - tā, mīļie klienti, ir tikai daļa no tā, ko mēs Jums nodemonstrēsim.

DOMUS LUMINA stenda numurs: 7D72. Mūsu komanda ar prieku gaidīs Jūs!

Plašāk par R+T 2018 izstādi meklējiet šeit: https://www.messe-stuttgart.de/r-t/en/

2018-01-19

Pat sešas jaunas „Diena – nakts” audumu kolekcijas jau „Domus Lumina” salonos!

Jauno gadu iesāksim ar jaunumiem — iepazīstinām Jūs ar ilgi gaidīto „Diena – nakts” audumu papildinājumu.

Pat sešas rūpīgi atlasītas kolekcijas jauki iekļaujas audumu klāstā, apburot ar audumu toņiem, faktūrām un rakstiem:

 • Kolekcijā „Elegance” ir četri grezni mirdzoši audumi. Caurspīdīgas joslas atgādina visgreznākos dienas aizkarus, tās ir pilnīgi caurredzamas, savukārt neviendabīga auduma toņa joslas hipnotizējoši piesaista skatienu. Solīdi toņi šiem audumiem palīdz radīt greznības un klasikas sajūtu interjerā;
 • „Diamond” audumi piesaista ar savu faktūru — caurspīdīgas iestrādes maigi filtrē gaismu, savukārt laicīgo toņu audumi rada faktūras attēlu ar smalkiem romba formas rakstiem;
 • Kolekcija „Geo” apbur ar ģeometrisko formu un līniju labirintiem, laicīgie toņi lieliski iederas jebkurā interjerā;
 • Kolekcija „Elipse” patiesi ir ekskluzīva. It kā izšūta ar līnijām „nakts” joslu faktūra atgādina 3D efektu, tomēr īstais pārsteigums ir rakstainā caurspīdīgā auduma iestrāde! Mieru izstarojošie toņi atklāj skaisto faktūru un nostiprina iespaidu;
 • Rotaļīgā kolekcija „Colorinoˮ ir paredzēta tiem, kas meklē krāsas un netradicionālas faktūras. „Dienas” joslas ir rupjš tīkliņš, kas gaismai palīdz iekļūt telpās, savukārt krāsainās joslas izskatās kā nokrāsotas ar krītiņiem. Pat 10 maigi pasteļtoņi jūsu telpai piešķirs rotaļīgu mājīgumu — lieliska izvēle bērnistabai!
 • „Savana” — ekstravagantai gaumei; tiem, kam apnikusi klasika un ģeometrija. Vibrējoši toņi it kā tuvina mūs dabai, atgādina koka stumbru, dzīvnieka kažoku vai pat akmens rakstus — neierobežojiet savu fantāziju! Aplūkojot jaunos logu aizklājus, ceļojiet tur, kur varbūt vēl nekad neesat bijuši!

Rūpīgi atlasot audumus jaunajām kolekcijām, ceram iepriecināt un pārsteigt savus klientus ar neticamiem rakstiem un toņiem — ar šiem audumiem mājoklis iemirdzēsies ar neticamām krāsām! Audumi ir viegli tīrāmi sausā veidā, piemēroti arī ļoti plašiem logiem.

Šo un daudzu citu audumu paraugus varēsiet aplūkot un aptaustīt mūsu salonos. Laipni lūgti!

2017-11-24

Jaunie koka žalūziju toņi STANDART WOOD jau ir klāt!

Jaunie koka žalūziju toņi STANDART WOOD jau ir klāt!

Papildinām koka žalūziju kolekciju un iepazīstinām ar diviem jauniem dizaineru iecienītiem un novērtētiem klasiskajiem toņiem:

 • stilīgs smilšu tonis ar maigi brūnu riekstu krāsas tekstūru ienesīs vieglumu un gaismu mājas vai biroja interjerā;
 • dziļa brūna ar pelēku koksnes tekstūra kļūs par solīdu un elegantu logu akcentu.

Koka žalūzijas logiem — nemainīga klasika un dabiskuma akcents mājās vai birojā. Viegli vadāmas horizontālas lameles palīdz vadīt gaismas plūsmu un rada privātu atmosfēru.

Tehniskā informācija:

 • platums — 50 mm;
 • divi jauni toņi;
 • ļoti kvalitatīva un viegla koksne — magnoliju dzimtas koks — imperatoriskā paulovnija.

Šī kolekcija ir kā radīta tiem, kas meklē vislabāko cenas un kvalitātes attiecību; savukārt skaistā, akcentētā koksne, no kuras, pateicoties šīm īpašībām, bieži vien tiek izgatavotas arī klasiskas, senatnīgas mēbeles, — apburs ar savu izteiksmīgumu!

2017-11-13

PLAIN LINE — jaunā plisētu audumu kolekcija

Jaunā plisēto žalūziju kolekcija PLAIN LINE jau ir klāt! Iepazīstinām ar cenas ziņā draudzīgu, bet modernu un stilīgu plisētu žalūziju kolekciju PLAIN LINE.

 • 13 dabīgi toņi
 • Viegla gaismas caurlaidība
 • Audums ir sertificēts ar higiēnas sertifikātu

Šīs allaž moderno un klasisko toņu kolekcijas audumi lieliski iederēsies gan kopā ar maigiem, klasiskiem toņiem, gan līdzās spilgtiem interjera akcentiem.

Tehniskās īpašības:

 • 100 % PES,
 • platums — 190 cm, svars — 111 g/m2, auduma biezums 0,29 mm,
 • tīrāmas ar mitru lupatiņu.

PLAIN LINE kolekcija ir paredzēta tiem, kas meklē universālu risinājumu, lielisku cenas un kvalitātes attiecību. Radiet mājās omulību! Aplūkojiet kolekciju klātienē mūsu salonos.

2017-05-31

JAUNUMS! PRESTIGE LĪNIJAS PLISĒTU ŽALŪZIJU SISTĒMA PR1710

Pilnībai nav robežu! Plisētu žalūziju līnija PRESTIGE ir papildināta ar vēl kvalitatīvāku un funkcionālāku ekskluzīva dizaina sistēmu PR1710!

Šī sistēma pārsteigs Jūs ar savām priekšrocībām:

 • piemērota līdz pat 220 cm platiem un līdz 260 cm augstiem logiem;
 • ļoti ērta un vienkārša vadība ar 2 aukliņām žalūzijas sānos - ar vienu aukliņu pacelsiet žalūziju uz augšu, ar otru - regulēsiet žalūzijas pozīciju (pacelšanu/nolaišanu) logā; 
 • aukliņas tiek fiksētas ar reduktora palīdzību; 
 • profilu un turētāju pie griestiem vai sienas iespējamās krāsas: balta un sudraba; 
 • ekstrudēti, eleganti - tikai 16 mm augsti profili; 
 • bērniem drošs izstrādājums: lielāka svara ietekmē aukliņas atsvariņš notrūkst; turklāt komplektā ir aukliņas fiksators bērnu drošībai; 
 • standarta izgatavošanas termiņš; 
 • BENTHIN vācu kvalitātes garantija - prestižam, ekskluzīvam izstrādājumam, kas kļūs par mājas rotājumu!

Izvēloties PRESTIGE līnijas plisētās žalūzijas, iegūsiet nevainojamu radošuma, dizaina un izgatavošanas sintēzi! Šīs līnijas izstrādājumi - tas ir aprīkojums, komponenti un tehnoloģijas no vienām, visuzticamākajām rokām.

2017-05-10

VIENĪGĀ ROBEŽA IR JŪSU IZTĒLE!

Rullo žalūzijas ar SCREEN PRINT LINE audumu ir kā malks svaiga gaisa un kļūst par mākslas darbu, unikālu Jūsu loga dekoru! Jums atliek vien ļaut vaļu savai iztēlei un izvēlēties dizainu no DOMUS LUMINA Dizaina drukas plašajām kolekcijām vai izveidot rullo žalūzijas ar savu vēlamo rakstu. Mūsu komanda īstenos Jūsu sapni un uzdrukās to uz SCREEN PRINT LINE auduma.

SCREEN PRINT LINE auduma priekšrocības:

 • audums ir viens no kvalitatīvākajiem, modernākajiem un videi draudzīgākajiem izstrādājumiem tirgū;
 • nodrošina gaismas caurlaidību telpā;
 • pilnībā sadala saules starus, neaptumšo telpas un rada cilvēka acij tīkamu vidi;
 • audums ir caurspīdīgs un kļūst par priekšrocību, jo no telpas puses ļauj redzēt skatu ārā, pat aiz aizklātiem logiem;
 • šis audums ir ļoti piemērots birojiem, jo pasargā no saules staru atspīdēšanas pret datora ekrānu;
 • aptumšo apžilbinošu saules gaismu, tāpēc istabā nav jāpiever acis, jo tās nebaidās no gaismas;
 • piemērots visu veidu rullo žalūziju mehānismiem;
 • Jūs iegūstat divus vienā - skaistumu un funkcionalitāti.

Foto rullo žalūzijas ir modē un kļūst arvien modernākas! Tas ir unikāls dekors, kas Jūsu mājokli padarīs stilīgu un ekskluzīvu. Izmantojot foto rullo žalūzijas, Jūs varat radīt pievienoto vērtību biznesā, uzdrukājot uz auduma sava uzņēmuma nosaukumu, logotipu un citus grafikas elementus. Izvēloties foto rullo žalūzijas ar SCREEN PRINT LINE audumu, varēsiet pārliecināties ne tikai par to kvalitāti un unikālu skatu uz loga, bet arī par auduma funkcionalitāti.

Vienīgā robeža ir Jūsu iztēle, tāpēc ļaujiet vaļu savai fantāzijai un kļūstiet par sava mājokļa dizaineriem!

2017-05-02

Ielaidiet savās mājās dabīgas krāsas no jaunās romiešu aizkaru audumu kolekcijas!

Dabīgu krāsu palete, mazliet floras un nedaudz modernu motīvu. Tā var raksturot jaunākos audumus, kas papildinājuši bagātīgo DOMUS LUMINA romiešu aizkaru audumu kolekciju.

Jaunā kolekcija ikvienu interjeru papildinās ar miera, elegances un pasaulīgas harmonijas noskaņām. Tajā atradīsiet beļģu, vācu, spāņu, turku un citu uzticamu ražotāju audumus. Tā ir bagātīga ar visu zemes krāsu toņiem un rakstiem. Lai arī kolekcijā dominē maigi pasteļtoņi - tā nav garlaicīga! Dažādi dizaini, ģeometriski raksti vai vasaras ziedi uz Jūsu loga plauks visa gada garumā.

Mūsu klienti, kas jau paspējuši novērtēt un iecienīt romiešu aizkaru priekšrocības, jutīsies vēl vairāk iepriecināti! Jaunajā kolekcijā atradīsiet ugunsdrošus audumus, kurus var mazgāt vai ķīmiski tīrīt, tāpēc izstrādājumu kopšana nesagādās nekādas problēmas.

Šo kolekciju noteikti iecienīs dabas mīļotāji. Daudzu audumu sastāvā tiek izmantoti pat 6 % dabīga lina un 9 % kokvilnas. Tie ir ļoti maigi un viegli audumi, kas lieliski iederas interjerā.

Patīkama ziņa arī tiem, kuriem patīk precizitāte un kuri cenšas saskaņot ikvienu detaļu interjerā, - daudzi jaunās romiešu aizkaru kolekcijas audumi ir piemēroti gultas pārklāju, spilvenu, galdautu un aizkaru šūšanai. Tāpēc, izvēloties audumus no jaunās kolekcijas, varēsiet radīt sev patīkamus interjera akcentus, izmantojot tādu pašu audumu vai dažādus saskaņotus un kontrastējošus audumus.

Atcerieties, ka pareizi izvēlēti romiešu aizkaru, aizkaru, gultas pārklāju, spilvenu vai citu dekora elementu audumi var izcelt, „atdzīvināt" interjeru un padarīt greznas Jūsu telpas. No izvēlētā auduma var būt atkarīga arī šo aksesuāru šūšana, to dizains - daži saglabā vieglumu, citi - tieši pretēji - istabu padara smagnējāku un noteiktāku. Lai izvēlētos istabai labāko variantu, ne tikai jāprot saskaņot dažādas krāsas un stilus, bet arī audumu faktūras un izvēlēties Jums piemērotāko modeli. Mūsu profesionāļu komanda vienmēr ir gatava palīdzēt šajos jautājumos!

Izdekorējiet savus logus ar izstrādājumiem, kas radīs ekskluzīvu mājīgumu un harmoniju Jūsu mājās vai birojā! Meklējiet jauno kolekciju DOMUS LUMINA salonos vai uzaiciniet konsultantu uz mājām.


2017-03-13

DOMUS LUMINA DIENA-NAKTS PRINT LINE KOLEKCIJA IR PAPILDINĀTA PAT AR 30 JAUNIEM AUDUMIEM!

 

Kad pavasaris jau klauvē pie loga, rodas vēlme kaut ko atjaunot un piepildīt telpas ar jaunām, svaigām, dabīgām krāsām un rakstiem. DOMUS LUMINA iet vienā solī ar modi un tikai savus klientus iepazīstina ar jaunākajiem Diena-Nakts Print Line kolekcijas audumiem!

Turpmāk Diena-Nakts Print Line kolekcijā PAT 30 jauni rakstu motīvi, kas izstaro pavasari un apvienojas ar košām, drosmīgām krāsām, veidojot unikālu klasikas un modes harmoniju. Uz Diena-Nakts auduma joslām nolaižas moderni putni un tauriņi, noguļas smaržīgi ziedi, lācīši mazajiem, dabas motīvi, ģeometriskie raksti, neparastas formas un vienkāršas līnijas. Visi šie raksti atspoguļo 2017. gada logu aizklāju un interjera tendences un padara rullo žalūzijas Diena-Nakts vēl stilīgākas!

Lepojamies, ka vienīgie Lietuvā varam piedāvāt tik bagātīgu Diena-Nakts Print Line audumu kolekciju, kuru izgatavošana prasa īpašu precizitāti un rūpīgumu. DOMUS LUMINA Dizaina drukā radītu Diena-Nakts audumu ražošanā tiek izmantota lateksa krāsa - tā ir pigmenta krāsa uz ūdens bāzes ar mākslīgu polimēra šķīdinātāju. Šķidrās tintes pamatu veido: 70 % ūdens, 29 % šķīdinātāja un 1 % dažādu piedevu, kas nodrošina visaugstākās kvalitātes druku. Tas ir vēl viens iemesls, kāpēc šīs rullo žalūzijas ir īpaši piemērotas bērnistabai un videi draudzīgas.

Pateicoties savai unikalitātei, rullo žalūzijas Diena-Nakts kļūst arvien populārākas, un izveidotie raksti tās pilnveido un padara vēl ekskluzīvākas!

Ielaidiet pavasari savās mājās!


2017-03-06

Trendu un kvalitātes etalona, Anglijas ražotāja LOUVOLITE audumi — jau Domus Lumina sortimentā!

Iepazīstinām ar vēl vienu fantastisku jaunumu - LOUVOLITE audumi rullo žalūzijām un vertikālajām žalūzijām - jau Domus Lumina sortimentā!

Tas ir īsts WOW faktors - grezni, ekskluzīvas kvalitātes audumi uzpirks pat visizvēlīgāko klientu! LOUVOLITE kolekcijas rotā košas krāsas un ekskluzīvi raksti, kas iederas gan modernā, gan klasiskā, gan country stila interjerā.

Šīs kolekcijas īpatnības:

 • Daudzi audumi ir pārklāti ar pretalerģisku materiālu, kas aiztur pat 50 % no telpās caur logu iekļūstošajiem alergēniem;
 • Koši rakstaini audumi Zeta, Coral, Tropicana un citi tiek kombinēti ar vienkrāsainiem Carnival, Mineral vai citiem audumiem - tas īpaši ir redzams vertikālo žalūziju un paneļu sistēmu kolekcijās;
 • Svarīga tendence ir vienkrāsaini pasteļtoņu tekstūraudumi: Zephyr, Newport, Hampton un citi audumi;
 • Carnival krāsas priecēs ik dienu ar saviem svinīgi košajiem toņiem!
 • Bērnu līnija - rotaļīgās G-Raff, Party animals un tumsā spīdošās Night Night patiks mazajiem klientiem.

Uzņēmums „Louvolite" ir viens no slavenākajiem un vadošajiem logu aizklāju ražotājiem Anglijā un visā Rietumeiropā. Tas ir trendu un kvalitātes etalons! Lepojamies, ka varam pārstāvēt šo firmu Baltijas valstīs.


2017-03-05

Apmeklējiet mūsu stendu izstādē „MĀJA 2017“

Mēs aicinām apmeklēt mūs izstādē "Māja 2017", kas notiks Rīgā, Ķīpsalas ielā 8, 09 -12 martā!

Izstādes laikā DOMUS LUMINA demonstrēs visus savā sortimentā esošos produktus vienuviet un iepazīstinās ar 2017, gada logu aizklāšanas tendencēm. Cienījamie klienti, interesantas idejas Jūsu logiem, ekskluzīvākās mūsu produkcijas līnijas, jaunākās rullo žalūziju, plisētu žalūziju un romiešu žalūziju audumu kolekcijas, modernākie apdruku motīvi, automātika logu aizklājos maksimālam komfortam un ekstravagance ir tikai daļa no tā, ko mēs Jums nodemonstrēsim.

Apmeklējiet mūs izstādē, stenda numurs 122, 2 zāle.

2017-02-28

Pavasara lielais jaunums — 2017. gada plisētu žalūziju kolekcija!

Priecājamies iepazīstināt ar pavasara lielo jaunumu - 2017. gada plisētu žalūziju kolekciju, kas ir radīta tikai Jums, dārgie klienti!

Svaigumu, tuvumu dabai un dabiskumu izstarojoša, tajā pašā laikā izsmalcināta, grezna un eleganta jaunā kolekcija ir izveidota, ņemot vērā gan jaunākās plisētu žalūziju audumu tendences, gan iecienītāko audumu pieprasījumu. Šajā kolekcijā atradīsiet gandrīz 150 jaunu audumu! Jaunā kolekcija savaldzinās ar faktūrām, rakstiem un krāsām, kas radīs Jums ekskluzīva mājokļa interjera ar plisētām žalūzijām sajūtu.

Pat 15 burvīgas kolekcijas ir atlasītas pēc dažādiem kritērijiem:

 • krāsām - Spells of white (balta), Silver shadow (sudraba/pelēka), Caramel mocha (brūngana) un Rainbow dash (košu krāsu audumu kolekcija);
 • faktūras - Savannah, Fresh linen (dabīgas faktūras un krāsu kolekcijas; lina, linu audekla, bambusa faktūras);
 • greznas kolekcijas - Royal deluxe un Timeless classic (audumi ar klasiskajiem rakstiem, greznu faktūru un krāsām); 
 • izmantošanas mērķa - Daydream (caurspīdīgi, caurredzami, „dienasˮ audumi), Happy days (kolekcija bērnistabai);
 • vispārīgām īpašībām - Metallic shine (metalizēti, spīdīgi audumi), Pearl shell (ar pērļu mirdzumu, „burzītiˮ audumi), Black out (pilnībā telpu aptumšojoši audumi), Palma (ekskluzīva dizaina dubultaudumi, kas aiztur siltumu), Palma BO (dubultslāņa audumi, kuru viens slānis ir black out, īpaši piemērots jumta logiem).

Jaunās plisēto žalūziju kolekcijas audumi ir lieliski piemēroti gan jaunu tendenču cienītājiem, gan tiem, kas novērtē klasisko stilu. Audumi SINAI valdzina ar savu izsmalcinātību un izturību, ilgmūžīgumu garantē S un Z pavedienu kombinācijas, un audumā atradīsiet dabīgu linu. NEVADA priecēs ar zīdainu blāvumu; ORDOS - ar bagātīgām krāsām un īpašu aušanas tehnoloģiju; TIRARI - iespaidīgām žakarda šuvju kombinācijām; RECIFE audumi pārsteidz ar IKAT krāsošanas tehnoloģiju - un tās ir tikai dažas audumu grupas.

Apmeklējiet mūsu salonus un pārliecinieties, ka 2017. gada plisētu audumu kolekcija ir īpaši daudzveidīga un bagātīga!


2017-02-06

Jaunums rullo žalūziju sortimentā - BLACK OUT audums BO4035 ar ekskluzīvām tehniskajām īpašībām!

Meklējat ekskluzīvus dizaina risinājumus, patīk ilgāk pagulēt no rīta, Jums vajag, lai telpa būtu īpaši aptumšota? Jaunais Black Out audums BO4035 ar ekskluzīvām tehniskajām īpašībām ir kā radīts Jums! Šā auduma rullo žalūzijas nelaiž cauri saules gaismu un pilnībā aptumšo istabu. Logu aizklāji ar šo audumu ir īpaši piemēroti guļamistabām, jo naktī pasargā no spīdošo ielas lukturu gaismas, bet no rīta ļauj gulēt, pat spīdot spožai saulei. Tos lieliski pielāgosiet apspriežu istabās, konferenču zālēs, studijās vai telpās, kurās lieto projektorus un nepieciešams aptumšot telpu.
 
Jaunais audums BO4035 savaldzinās Jūs ar savām īpatnībām:
 
 • ļoti plats audums (310 cm), ideāli piemērots lielu logu vai vitrīnlogu aizklāšanai;
 • testējot līdz 5 m augstus izstrādājumus, audums neviļņojas, paliek taisns;
 • no abām pusēm audums ir melnā krāsā;
 • nedegošs, B1 klases audums;
 • drošs ļoti jutīgai videi, sertificēts pēc Oeko-tex standarta;
 • piemērots mitrai videi, tīrāms ar mitru sūklīti;
 • piemērots videi, kurā strādā ar monitoriem;
 • audums sertificēts ar EN ISO 105-B02 sertifikātu un ir īpaši izturīgs pret nolietojumu un izbalējumu;
 • stingrāks un biezāks par citiem Black Out audumiem.
Dzīvojiet ērti un stilīgi!
 

2017-01-15

2017 GADA MODE LOGU AIZKLĀJOS UN NE TIKAI!

Šis gads sola lielas pārmaiņas interjera dizaina pasaulē. Ja plānojat atjaunot logu aizklājus vai iegādāties jaunus, mēs aicinām Jūs iepazīties ar jaunākajām logu aizklāju tendencēm. Ņemot vērā tekstila un mājas interjera pasaules tendences, „Domus Lumina" iesaka, kā izveidot modernu mājokli un kādi logu aizklāji būs modē 2017. gadā!
 
Tumšzaļie toņi dominēs visu gadu. Šīs krāsas rullo žalūzijas, plisētas vai vertikālas žalūzijas var kļūt par Jūsu interjera akcentu vai radīt skandināvu stila atmosfēru, kas arvien vēl ir viena no modernākajām.
 
Tiem, kas vēlas ko ekskluzīvu, logu aizklājos iesakām izmantot dzirkstošas krāsas. Tās ir košas, metāliskas vai metalizētas, nenoslīpēta kvarca, opāla krāsas, kas atdzīvinās interjeru ar telpas, debesu un kosmosa alūziju! Tam lieliski noderēs jaunā dizaina alumīnija horizontālās žalūzijas, kas atgriežas modē. 2017. gadā jūras zilā krāsa būs kā jauna melnā krāsa, savukārt guļamistabas iekaros moderni intensīvi un romantiski toņi, piemēram, rubīna, aveņu vai karameles - tas īpaši tiek uzsvērts ASV interneta vietnē houzz.com, kurā publicē rakstus par mājokļu interjeru. Ja mājās vēlaties radīt miera oāzi, iesakām baltu, porcelāna, kamieļa, pieslāpētu sārtu, pelēku, kaula un pienbaltu - tās ir krāsas, kas simbolizē autentiskumu un dabīgumu. Koks un koka žalūzijas ir dabai vistuvākie materiāli, turklāt ļoti moderni!
 
Interjera dizaineri iedvesmu rod dabā, vidē un slavenākajos modes namos, tāpēc šogad joprojām modē ir augu un ziedu motīvi, kuru īpaši daudz ir „Domus Lumina" rullo žalūziju un plisētu žalūziju audumu kolekcijās. Īpašu dzīvīgumu interjeram piešķirs puķaini romiešu aizkari  vai citi aizkari, kas lieliski piestāvēs vienkrāsainam dīvānam vai citām neitrālām interjera detaļām.
 
Ģeometriskie raksti, neparastas formas un vienkāršas līnijas ir vēl viena ievērojama šāgada interjera dizaina tendence. Jūs noteikti nekļūdīsieties, izvēloties rullo žalūzijas, paneļu sistēmas vai aizkarus ar šiem rakstiem no „Domus Lumina" daudzveidīgajām kolekcijām!
 
2017 gadā interjerā vēl vairāk būs populāri tauriņi! Tauriņš nolaižas ne tikai uz logu aizklājiem bērnistabā, tas kļūst par elegances un optimisma simbolu. Vislabākais piemērs ir dizaineres Agnes Kuzmickaites autorkolekcijas raksti!
 
Modē atkal atgriežas tendence sadalīt telpas atsevišķās zonās, tāpēc lieliski noderēs „Domus Lumina" izgatavotās stilīgās paneļu sistēmas vai stikla starpsienas. Tā tiek radīta privāta telpa, vienlaikus saglabājot mājīgumu, vieglumu, komunikācijas ceļu un šķietamu atrašanos vienā telpā.
 
Viena no galvenajām sezonas tendencēm ir aksesuāri. Tāpēc izmantojiet „Domus Lumina" īpašo pakalpojumu un saskaņojiet dekoratīvos spilvenus, gultas pārklājus, galdautus vai citus mūsu šūtos tekstilizstrādājumus ar logu aizklājiem. Tā ir brīnišķīga sajūta, ja logu aizklāji sader ar telpā esošajiem dekora elementiem. Nemaz nerunājot par greznību un maksimālu komfortu, kad jebkurš logu aizklājs ir vadāms, tikai vienreiz nospiežot pogu. Automatizēti logu aizklāji kļūst par mūsu ikdienu un vienmēr būs modē!
 
Nebaidieties kombinēt no pirmā acu uzmetiena nesaderīgus rakstus, dažādas tekstūras un faktūras. Milānas un Parīzes modes nedēļa definēja šo tendenci kā vienu no ievērojamākajām 2017. gadā. Piemēram, izveidojiet spilvenus no vairākiem audumiem ar dažādu tekstūru un rakstiem, bet rullo žalūzijas izvēlieties pilnīgi neitrālā ziloņkaula tonī. Vai otrādi - izvēlieties rullo žalūzijas ar trīsdimensiju attēliem (3D), kas radīs optisku ilūziju telpā, savukārt sienas atstājiet neitrālās krāsās. Arvien populārāka kļūst digitālā druka, tāpēc mūsu Dizaina druka ir paredzēta tiem, kas meklē netradicionālus logu dekorēšanas veidus!
 
Ja vēlaties ekskluzīvu, unikālu un modernu mājokli, kļūstiet par savas telpas dizaineriem. Ļoti bieži vislabākie risinājumi rodas nejauši, kad vienkārši ļaujam vaļu fantāzijai!


2017-01-06

APMEKLĒJIET MŪS izstādē Heimtextil 2017!

 

DOMUS LUMINA aicina uz starptautisko mājas tekstila izstādi HEIMTEXTIL, ko rīko jau 45, reizi un kura notiks no 10 līdz 13 janvārim Messe izstāžu centrā Frankfurtē, Vācijā.

Tā ir vieta, kur produkcijas kvalitātei tiek noteiktas īpašas prasības, ikviens rod risinājumu savam mājoklim, darba videi vai vienkārši smeļas idejas, bagātina izsmalcināto gaumi un nevainojamo stila izjūtu.

Izstādes laikā DOMUS LUMINA demonstrēs visus savā sortimentā esošos produktus vienuviet un iepazīstinās ar 2017, gada logu aizklāšanas tendencēm. Cienījamie klienti, interesantas idejas Jūsu logiem, ekskluzīvākās mūsu produkcijas līnijas, jaunākās rullo žalūziju, plisētu žalūziju un romiešu žalūziju audumu kolekcijas, modernākie apdruku motīvi, automātika logu aizklājos maksimālam komfortam un ekstravagance ir tikai daļa no tā, ko mēs Jums nodemonstrēsim.

Mūsu stenda numurs: 5.1 D20. Laipni lūdzam apmeklēt!

2016-10-28

VIENĪGIE LIETUVĀ ESAM RADĪJUŠI RULLO ŽALŪZIJU KOLEKCIJU DIENA-NAKTS PRINT LINE!

Mīļie klienti, Jūsu vēlmes un izsmalcinātā gaume mudina mūs radīt, pilnveidoties un arvien meklēt nestandarta risinājumus. Pateicoties Jums, augam mēs, un aug mūsu kolekcijas!

Ar prieku paziņojam, ka DOMUS LUMINA vienīgie Lietuvā ir radījuši unikālu kolekciju DIENA-NAKTS PRINT LINE ar ekskluzīvu dizainu un oriģināliem rakstiem. Veidojot šo kolekciju, mūsu mērķis bija radīt mākslu dzīvei. Jaunā rullo žalūziju kolekcija DIENA-NAKTS ir paredzēta tiem, kas ilgojas pēc jauniem vējiem un meklē vēl vairāk iespēju, kā iekārtot savu sapņu māju!

Šīs kolekcijas audumi atklāj vēl neredzētus rakstus un toņus. Uz DIENA-NAKTS auduma joslām ir atspoguļoti modes dizaineres Agnes Kuzmickaites izmētātu rotaļlietu un bērnu zīmējumu motīvi, dažādi grafikas šedevri, pūcēni un sirsniņas mūsu mazajiem, neparasti vieglas spalvas un citi unikāli raksti, kas rullo žalūzijas DIENA-NAKTS padara vēl stilīgākas!

Jaunā kolekcija DIENA-NAKTS PRINT LINE Jums ļauj izvēlēties un apvienot visneticamākās dizaina kombinācijas. Šīs kolekcijas rullo žalūzijas labi iederēsies Jūsu iemīļotajā interjerā, lai kāds tas būtu: klasisks, moderns, minimālisma vai vairāku stilu apvienojums. Plašajā jaunajā kolekcijā noteikti atradīsiet dekoru stilīgiem viesistabas, guļamistabas, virtuves, vannasistabas, bērnistabas vai citas telpas logiem. Ekskluzīva dizaina rullo žalūzijas DIENA-NAKTS kļūs par interjera akcentu jebkurā telpā!

Lepojamies, ka vienīgie Lietuvā ražojam šīs brīnišķīgās rullo žalūzijas DIENA-NAKTS PRINT LINE, kuru izgatavošana prasa īpašu precizitāti un rūpīgumu. Inovatīvas tehnoloģijas, ko izmanto DOMUS LUMINA žalūziju ražošanā, logu aizklāšanu ļauj pārvērst par unikālu mākslas darbu.

Ieraugiet visas dzīves krāsas kolekcijā DIENA-NAKTS PRINT LINE! Dzīvīga, krāsaina un oriģināla KOLEKCIJA DIENA-NAKTS PRINT LINE Jūsu māju padarīs gaišu un mājīgu pat gada aukstajā sezonā, savukārt rullo žalūziju oriģinālie raksti lieliski iederēsies dažādos interjeros, parādot mūsdienīgu un īpašu raksturu.

2016-10-21

Dizaina druka — vēl vairāk iespēju stilīgiem logiem!

Savu sortimentu mēs veidojam tā, lai jūs atrastu to, kas jūsu māju pārvērtīs stilīgā, harmoniskā oāzē - jo svarīgākais ir tas, lai mājās jūsu acis priecētu ikviens stūrītis, bet lietas būtu kvalitatīvas un nevainojami pildītu savu funkciju. Izvēlei tiek piedāvāti tūkstošiem jaunu, mūsu atlasītu rakstu, kas paredzēti visu mājas telpu logu aizklājiem.

Ja vēlaties dekorēt logus ar JŪSU FOTOATTĒLU VAI ZĪMĒJUMU, atsūtiet mums savu vēlamo labas kvalitātes attēlu, bet mēs parūpēsimies, lai tas priecētu jūsu acis ik dienu.

Turpmāk jums vairs nevajadzēs izvēlēties no divām lietām - skaistums vai auduma funkcija. Vienkārši:

 • Izvēlieties vēlamo rakstu vai fotoattēlu - parūpējieties, lai attēls būtu labā kvalitātē.
 • Ņemot vērā savas istabas plašumu un nepieciešamo rullo žalūziju funkciju, izvēlieties audumu, uz kura tiks pārcelts raksts - standarta, Black Out (pilnībā saules starus necaurlaidīgi un telpu aptumšojoši) un Diena-Nakts audumi ir pielāgojami gan vannasistabā, gan virtuvē, kā arī guļamistabā vai viesistabā.
 • Iesniedziet pasūtījumu DOMUS LUMINA speciālistiem un priecājieties par ekskluzīvu sava loga dizainu!

DIZAINA DRUKAS izstrādājumu tehniskās īpašības:

 • Laba attēla kvalitāte - asi kontrasti, neizplūst; tiek izmantoti 6 toņi, attēla kvalitāte sasniedz 1200 dpi;
 • 6 printera galviņām ir 12 672 sprauslas, lai nodrošinātu izturīgu un uzticamu iespieddarbu kvalitāti, optimizators ātri nostiprina krāsu pigmentāciju uz auduma;
 • Īss izgatavošanas termiņš; nav jāgaida, kamēr iespieddarbs nožūs - audums no iekārtas iznāk sauss, pabeigts un gatavs izmantošanai;
 • Izstrādājumi ir izturīgi pret skrāpējumiem, kvalitātes garantija: laminētai drukai - 5 gadi, nelaminētai - 3 gadi;
 • Trešās paaudzes printera tintei piemīt vislabākās īpašības; ugunsdroša, nesatur niķeli;
 • Integrēts spektrofotometrs iespējo automātisko kalibrēšanu, krāsas ir vienmērīgas visā drukā.

Izdaiļojot savu māju, varēsiet būt droši ne tikai par kvalitāti un lielisko skatu, bet arī par to, ka iegūstat drošu, kvalitatīvu un ilglaicīgu izstrādājumu - rullo žalūziju audumi ir sertificēti ar kvalitātes sertifikātiem GREENGUARD GOLD un ECOLOGO, kas garantē, ka audumi ir droši izmantojami arī attiecībā uz kvalitāti sevišķi jutīgās telpās - bērnudārzos, skolās, medicīnas iestādēs, tie nerada nekādu negatīvu ietekmi uz vidi.


2016-10-05

VĀCU KVALITĀTE / MODERNI MEHĀNISMI / ĻOTI VIEGLA VADĪBA

„Domus Lumina" ir iesaistījies profesionālu, nupat oficiāli atvērtā biroju kompleksa „Quadrum" projektēšanas risinājumu izstrādē. Viļņā, Neres labajā krastā uzbūvētā modernākā un lielākā biroju kompleksa logu aizklāšanai mūsu komanda piedāvāja modernu tehnoloģiju rullo žalūzijas. Izstrādājumi izveidoti atbilstoši klienta vēlmēm - vācu kvalitāte, moderni un precīzi mehānismi, ļoti viegla vadība.

 • Biznesa centrā - projekta noslēgumā - pavisam tiks aizklāti ne mazāk kā 1650 logu, vairāk nekā 11 000 m2.
 • Lielākajā daļā telpu logu aizklāšanai klients izvēlējās rullo žalūzijas ar vienu no modernākajiem un efektīvākajiem aizsardzībai no saules audumiem tirgū, proti, „Screen" audumu. Šis audums ir unikāls ar to, ka, sadalot saules starus, tas neaptumšo telpu, bet rada cilvēka acij tīkamu vidi. Audums ir caurspīdīgs un kļūst par priekšrocību, jo no telpas puses ļauj redzēt skatu ārā, pat aiz aizklātiem logiem, tāpēc tas ir ideāls risinājums biroja telpām. Pasūtītājs izvēlējās „Screen" audumu ar 3 % caurlaidību, lai audums būtu pietiekami efektīvs ēkas augšējos stāvos. 
 • Telpās (apspriežu istabās, konferenču zālēs), kur tiks izmantoti projektori un nepieciešams aptumšot telpu, - izvēlētas rullo žalūzijas ar „Black Out" audumu. Šis audums nelaiž cauri saules starus un pilnībā aptumšo telpu.
 • Izmantotas uzticamas PRESTIGE-44 un PRESTIGE-65 rullo žalūziju mehānismu sistēmas, kas izgatavotas Vācijā un izceļas ar ļoti labām ekspluatācijas īpašībām. Plastmasas daļas ir izturīgas pret temperatūras izmaiņām un nodilumu, kas savukārt nodrošina izstrādājuma ilgmūžīgumu. 
 • Vadības mehānismā papildus iemontētā atspere garantē sevišķi vieglu logu aizklāšanas vadību. Velkot ķēdīti, rullo žalūzija, kuras laukums aizņem līdz pat 9 m², - ir ļoti viegli paceļama.
 • Logu dekorēšanas līdzekļiem izvēlētā metāla ķēdīte biroju telpas padara grezni elegantas un lieliski iederas modernā interjerā. Šāda tipa ķēdītes izskats paliks nemainīgs pat pēc daudziem gadiem.
Lietuvā „Quadrum" ir pirmais biznesa centrs, kas projektēts un būvēts pēc starptautiskā ilgtspējīgu ēku standarta BREEAM (angļu val. Building Research Establishment Environmental Assessment Method). Priecājamies, kas varam iesaistīties moderna biznesa centra projektēšanas risinājumu izstrādē, izvēloties tam stilīgus, kvalitatīvus un funkcionālus logu aizklājus!
 

2016-09-01

Septembrī 10% atlaide bērnu istabas logu pārklājumiem!

Bērni gatavojas skolai, un galvenās rūpes vecākiem ir - sagatavot atbilstošu telpu mācībām. Lai būtu pietiekams apgaismojums bērniem - ar to Jums palīdzēs Domus Lumina, nāciet un kopā izvēlēties labāko risinājumu Jūsu logiem. Mūsu speciālisti konsultēs Jūs un piemēros papildus 10% atlaidi par pirkumu!

Mēs Jūs gaidām!


2016-08-31

„Pantone” publicētā 2016. gada rudens/ziemas krāsu palete izstaro MIERU, STIPRUMU un OPTIMISMU!

Krāsu pasaules autoritāte - krāsu institūts „Pantone" no ASV, kas divreiz gadā nosauc modernākos gada toņus, beidzot ir publicējis neatkārtojamo 2016. gada rudens/ziemas krāsu paleti.

Krāsas interjerā, tāpat kā modes pasaulē, ieņem īpašu vietu. Lai gan reizēm šķiet, ka mūsu izkopto gaumi vairs nav iespējams pārsteigt ar ko jaunu vai ekskluzīvu, tomēr nāk atspirdzinājums ķermenim un dvēselei.

MIERS, STIPRUMS un OPTIMISMS - šīs sajūtas izstaro „Pantone" pasludināto krāsu palete. Tie bija galvenie krāsu institūta pārstāvju iedvesmas avoti, atlasot krāsas nākamajai sezonai. Un tieši tā ļoti pietrūkst mūsu haotiskajā, saspringtajā, stresa pilnajā un steidzīgajā vidē. Tāpēc, veidojot interjeru un izdaiļojot savu māju pēc 2016. gada rudens/ziemas modernāko krāsu paletes, - Jūs uzbursiet sev miera oāzi.

„Pantone" pasludināto 2016. gada rudens/ziemas krāsu paletē vēl joprojām valda zilā krāsa, kas simbolizē pastāvību, bet interjerā ir jaušams siltums, miers un maigums. Zilā (Riverside) krāsa - vēsa un nomierinoša, spēcīga un stabila, piešķir smalku košumu un izsmalcinātību, izskatās interesanta, bet vienlaikus pastāvīga un klasiska. Tai pašā laikā (Airy Blue) krāsa asociējas ar vieglumu un brīvību, mieru un gaismu, un ir ļoti tuva šā gada debeszilajai krāsai „Serenity". Zilganas krāsas logu aizklāji lieliski piestāv baltām, pelēkām vai tumšzilām interjera detaļām, Jūsu istabu padarīs īpašu un nepretenciozi iekļausies tumšāka kolorīta interjerā. Šīs krāsas audumus ir īpaši ieteicams izvēlēties ne tikai meiteņu vai zēnu istabās, bet arī viesistabas un guļamistabas logu aizklājiem.

Pelēkā (Sharkskin) krāsa izstaro stabilitāti. Brūnganie toņi (Warm Taupe) vai (Potter's Clay) dāvās miera sajūtu un ļaus labi izgulēties. Šie toņi ir garantēta un stabila, laicīga un uzticama mūžīgā klasika. DOMUS LUMINA sortimentā atradīsiet ne vienu vien šo toņu produktu, ko noteikti pieskaņosiet savam stilīgajam interjeram, bet sevišķi labi tas iederēsies minimālisma interjerā. Šie toņi ir iecienīti arī citos mājas tekstilizstrādājumos - mēbeļu apvilkumos, paklājos, pat interjera dekora akcentos, tāpēc noteikti atradīsiet savai mājai piemērotu audumu un pieskaņosiet esošajām detaļām vai telpām.

Kā gan rudens bez rozā un sarkanās krāsas, kas atgādina krītošās brūngani krāsainās lapas no kokiem! Sarkanie toņi (Aurora Red) vai (Dusty Cedar) izstaro siltumu un uzticēšanos, tie interjerā rada greznības sajūtu, bet tai pašā laikā ienes optimismu un enerģiju darboties, radīt un būt kustībā.

DOMUS LUMINA plašajā sortimentā noteikti atradīsiet šosezon īpaši moderno violeto (Bodacious) krāsu. Tā ir spilgta un negaidīta, universāla krāsa, kas modes akcentus pārvērš par galvenajām detaļām. Sinepju dzeltenā krāsa (Spicy Mustard), kas izstaro asāku dzelteno toni nekā iepriekš redzētie dzeltenie toņi. Šīs krāsas dāvās Jūsu telpām svaigumu, pikantumu un eksotiku. Un, protams, daudzu iecienītā un vēl joprojām vasaru atgādinošā zaļā krāsa (Lush Meadow) - piesātināta, spilgta, sofistiska, drosmīga un atšķirīga.

Kopā ar šīm brīnišķīgajām un neatkārtojamām krāsām aicinām Jūs sagaidīt miera, stipruma un optimisma pilnu rudeni!

Veidosim mājīgu vidi KOPĀ.


2016-07-26

Jaunums aizsargžalūziju sortimentā!

Iepazīstinām ar jaunumu aizsargžalūziju sortimentā! Tās ir jaunas klasiskas aizsargžalūzijas Classic ar kvalitatīvu 77 mm alumīnija profilu, kas ir ilgmūžīgs un viegls, bet ļoti drošs un izturīgs pret ārējo iedarbību.

Pateicoties savām tehniskajām īpašībām, aizsargžalūzijas Classic ar 77 mm profilu izmanto logiem, durvīm un jo īpaši bieži - garāžas vārtiem. Tās var uzstādīt gan būvniecības laikā, gan jau uzbūvētas ēkas nišās. Aizsargžalūzijas, ko izmanto kā garāžas vārtus, aizņem maz vietas, jo tās satinas kompaktā kastē. Turklāt tās var izmantot ne tikai ārā, bet arī ēku iekšpusē, lai pasargātu ieejas vai noliktavas no iebrucējiem. Jauno aizsargžalūziju Classic ar 77 mm profilu īpašības:

 • Alumīnija profils ir ekoloģiski drošs, putu poliuretāna pildviela nesatur freonu un citas kaitīgas vielas, savukārt krāsa nesatur kadmiju;
 • Profila augstums - 77 mm, biezums - 19 mm;
 • Īpaša profila šķērsgriezuma forma un biezums sarullējamu vārtu plaknei piešķir ļoti labas īpašības izturībai pret mehānisku iedarbību;
 • Ekstrudētas vadīklas ar kvalitatīvām plastmasas blīvēm, tērauda vārpsta;
 • Labi pielāgojamas pasīvā mājā - ietaupa telpu apkurei vai atdzesēšanai nepieciešamo enerģiju;
 • Iespēja iegādāties izstrādājumus ar ventilācijas atverēm, logu, pretvēja sistēmu un inerces bremzi;
 • Vadība - ar elektropiedziņu, sensoru vai tālvadības pulti.

„Domus Lumina" rūpējas par Jūsu drošību!


2016-06-10

JAUNĀS PLISĒTĀS UN VERTIKĀLĀS ŽALŪZIJAS PRESTIGE

NEKAS TĀ NEPĀRLIECINA, KĀ PANĀKUMI! 

Tas ir aicinājums, kas pierāda uzņēmuma spēku, potenciālu augt un paplašināties. Galvenais izaugsmes iemesls un dzinējspēks ir apmierināti klienti un bezkompromisa pūles sniegt vislabāko produktu. Mēs lepojamies, ka varam Jums piedāvāt ekskluzīvu iespēju visā Baltijas valstu reģionā iegādāties PRESTIGE līnijas vertikālās un plisētās žalūzijas - tikai DOMUS LUMINA ir uzticēts izgatavot produkciju ar pilnveidotām un visā pasaulē atzītām Vācijas ražotāja BENTHIN iekārtām, ar kurām izgatavosim vēl kvalitatīvākas un funkcionālākas žalūzijas PRESTIGE ar glītu dizainu. Šīs līnijas priekšrocības:

 • Vācu precizitāte, progresīvākās tehnoloģijas, augstākās kvalitātes komponenti un aprīkojums no viena ražotāja, kas ļauj izgatavot pat vissarežģītākos, individuālām vajadzībām pielāgotus izstrādājumus, tikpat kvalitatīvi un vienkārši, kā standarta izstrādājumus;
 • Inovatīvs aprīkojums - mainīgs audumu griešanas ātrums visprecīzākajiem izmēriem un auduma laminēšanai, maināms griezuma platums plisētiem audumiem ar trapeces formas nazi, ar gaisu dzesējama auduma izgriešana no abām pusēm;
 • BENTHIN iekārtas un ar tām izgatavotie izstrādājumi ir sertificēti saskaņā ar drošības un kvalitātes EN 9001:2000, CE, EMC un EN 13120:2009 standartiem;
 • Sistēma ir izgatavota no ekstrudētiem (lietiem) alumīnija profiliem, kam piemīt izteikti labas ilgmūžīguma un izturīguma īpašības, kā arī kvalitatīvām nodilumizturīgām plastmasas daļām, kas iztur temperatūras maiņu;
 • Īpaši piederumi bērnu drošībai ar ķēdītēm un aukliņām vadāmām žalūzijām - tiek stiprināts turētājs, kas neļauj izveidoties cilpai, bet aukliņa notrūkst, ja svars pārsniedz 6 kg, lai novērstu risku bērnam iepīties cilpā; aukliņa stiprinās min. 150 cm augstumā no grīdas.
Izvēloties Prestige līnijas vertikālās un plisētās žalūzijas, iegūsiet nevainojamu radošuma, dizaina un izgatavošanas sintēzi! Šīs līnijas izstrādājumi - tas ir aprīkojums, komponenti un tehnoloģijas no vienām, visuzticamākajām rokām.
 

 

2016-05-23

Sagaidām vasaru ar jaunām kolekcijām un vēsajiem toņiem!

Kad vasara uzzied visās savās krāsās, nemanāmi gribas iekļauties dabā esošajā dabiskumā, bet karstumu mazināt ar vēsajiem toņiem.

Gatavojoties ilgi gaidītajai vasaras sezonai, iepazīstinām ar jaunākajiem papildinājumiem mūsu sortimentā: jauno plisēto žalūziju kolekciju FRESH LINE un koka žalūzijām FROSTED PURE.

Jaunā plisēto žalūziju FRESH LINE kolekcija no citām atšķiras ne tikai ar 13 dabīgiem un pasteļtoņiem, bet arī ar lielisku cenu. Jaunie plisētie audumi, kam piemīt labas gaismu filtrējošas īpašības, un stingrā faktūra lieliski iederēsies jebkurā interjerā ne tikai līdzās maigiem klasiskajiem toņiem, bet arī kopā ar spilgtiem interjera akcentiem. FRESH LINE kolekcija ir paredzēta tiem, kas meklē universālumu, lielisku cenas un kvalitātes attiecību.

Esam papildinājuši arī solīdo 50 mm horizontālo koka žalūziju paleti - 4 jaunie toņi FROSTED PURE pievelk ar savu matēto pārklājumu, mierīgiem klasiskajiem toņiem, turklāt kvalitatīvi sagatavotai koksnei ir patīkami pieskarties. Tāpat kā citas koka žalūzijas, FROSTED PURE ir vienkārši kopjamas un tīrāmas, tāpēc ilgi varēsiet priecāties par lielisko investīciju, māju padarot mājīgu un komfortablu.

DOMUS LUMINA piedāvātais sortiments aug kopā ar klientu loku! Mēs priecājamies, ka šodien spējam apmierināt ikvienu Jūsu vēlmi un Jūsu logus padarīt ļoti stilīgus.


2016-04-19

Jaunie plisētie pretinsektu tīkli SLIM!

Mēdz teikt - ja domājat, ka MAZAM nevar būt LIELA ietekme, tad pamēģiniet izgulēties telpā ar odiem. Mēs gan sakām tā - iegādājieties mūsu kompakto plisēto tīklu „SLIM", un jums vairs nebūs jāguļ ar odiem! Iepazīstinām ar jauno „Domus Lumina" plisēto pretinsektu tīklu saimes locekli, kas papildina „Standart" un „Lux" plisēto tīklu sortimentu.

Jaunais „SLIM" tīkls priecē ar vairākām priekšrocībām:

 • IZTEIKTI plāns - profila platums tikai 18 mm! Tas ir viskompaktākais tīkls no visiem mūsu sortimentā; tas ir ideāli piemērots mazākiem logiem, tomēr labi aizklāj arī lielus logus vai terases durvis: tā maksimālie izmēri ir 190 x 260 cm.
 • Izturīgs un uzticams, jo tiek izgatavots no augstākās kvalitātes komponentiem, „SLIM" tīkls STABILI turēsies vietā un pildīs savu funkciju.
 • Pateicoties profilā esošajiem magnētiem, ļoti cieši aizveras. Iespējama kreisās vai labās puses vadība.
 • Viegli un vienkārši uzstādāms, 2 montāžas IESPĒJAS: stiprināšana gan pieskrūvējot pie loga rāmja, gan montējot ar stiprinājuma lenti, ko pielīmē loga rāmim, savukārt tīkls paliek savā vietā, pat bieži izmantojot. Tas ievērojami palīdz saīsināt montāžas laiku un saglabā loga rāmi bez bojājumiem.

Jaunie „SLIM" tīkli ir apstiprināti ar CE kvalitātes sertifikātiem, tie ir viegli tīrāmi - pietiek nomazgāt ar ziepjūdeni un noskalot. Pieskaņosiet „SLIM" tīklus saviem logiem, izvēloties brūnas, antracīta vai baltas krāsas rāmja sistēmas.


2016-04-14

Tehnoloģijas un atjaunojamie dabas resursi arī jūsu mājas logiem!

Mūsdienās ir ārkārtīgi svarīgi izvēlēties un lietot drošus produktus, kas saudzē veselību, dabu un enerģētiskos resursus. Mums patīk gudri risinājumi, kas ļauj ietaupīt laiku un naudu, bet sadzīves rūpes pārvērst priekā.

„Domus Lumina" speciālisti ik dienu strādā, lai klienti varētu izbaudīt katru pieskārienu saviem logiem, bet mājīguma, skaistuma un ērtuma sintēze būtu vienkārši īstenojama.
Ja esat nolēmuši iegādāties vai mainīt savu logu aizklājus pret ērtākiem, funkcionālākiem, automatizētiem risinājumiem, „Domus Lumina" piedāvā iegādāties izstrādājumus, kuros motori ir uzlādējami ar baterijām, - tās ir klasisko rullo žalūziju sistēmas, horizontālās alumīnija žalūzijas un plisētas žalūzijas.

Šo variantu varat izvēlēties bez papildu laika un finanšu ieguldījuma elektrības ievada ierīkošanai pie logiem, jo aizklājus var vadīt bez savienojuma uz elektrotīklu. Uzlādējamās baterijas ir ekonomiskas un darbojas ļoti ilgi.
Jūsu ērtībām - vēl viena ļoti pievilcīga inovācija: automātiska plisētu žalūziju vadība ar baterijām, kas uzlādējamas ar saules enerģiju! Tas ir ļoti ērti jumta logiem!

Ekskluzīvas kvalitātes un ilgmūžīguma garantiju piešķir automātikas ražotājs „Somfy" - ekskluzīvu risinājumu eksperts automātiskas produktu vadības jomā.


2016-04-12

ANTIALERĢISKI PRETINSEKTU UN PRETZIEDPUTEKŠŅU TĪKLI MIERĪGIEM JŪSU VAKARIEM!

Katru pavasari mostas daba un priecē mūsu ar siltumu, košām krāsām un visapkārt atdzimstošo dzīvību, tomēr nereti kādam no mums prieku aizēno alerģija pret ziedputekšņiem un kukaiņu kodumiem.

Lai varētu izbaudīt ikvienu silto vakaru, izvairīties no tekoša deguna, antialerģiskām zālēm un izsmidzināmiem līdzekļiem pret kukaiņiem, pasargājiet sevi, aizklājot logus ar pretinsektu un pretalergēnu tīkliem. Šis daudzfunkcionālais līdzeklis palīdzēs parūpēties par patīkamu laika pavadīšanu pavasara un vasaras vakaros, sargās jūsu veselību un miegu.

Biezais tīkls pasargās jūsu bērnus no sāpīgiem kukaiņu kodumiem, bet alerģiskiem bērniem un pieaugušajiem atvieglos pavasara alerģijas saasinājumu. Atverot logus vai terases durvis, varēsiet priecāties par tīru pavasarīgu gaisu, bet jūsu mājdzīvnieks droši varēs palikt mājās. No otras puses, ja ļaujat savam dzīvniekam iziet ārā, varam ierīkot ar tīklu pārklātu izejas spraugu.

Aicinām izvēlēties pretinsektu tīklus no mūsu plašā sortimenta: ruļļveida tīklus, plisētus tīklus, rāmjveida tīklus un tīklus durvīm.


2016-03-15

Modernākās mājas interjera krāsas 2016 gada sezonai — Domus Lumina kolekcijās!

Pamazām tuvojas pavasaris. Notikušajās pasaules tekstila un mājas interjera izstādēs, kuras apmeklējām arī mēs, iezīmējas jaunākās logu aizklāju tendences, ar kurām padalīsimies ar jums. Šie toņi un dizaina virzieni valdīs visu gadu līdz pat nākamajam pavasarim. Tāpēc piedāvājam atjaunot savas mājas logus ar šiem ekskluzīvajiem audumiem, kas atspoguļo jaunāko logu modi, tie priecēs acis vairākus vai pat padsmit gadus.

Pēdējos gados iecienītie kafijas un smilškrāsas toņi tagad piekāpjas pelēkām nokrāsām. Šeit atradīsiet visplašāko faktūru, spīdumu un rakstu gammu. Pelēkā krāsa ir populāra arī citos mājas tekstilizstrādājumos - mēbeļu apvilkumos, paklājos, pat interjera dekora akcentos, tāpēc noteikti atradīsiet savai mājai piemērotu audumu un pieskaņosiet esošajām detaļām un telpām. Turklāt piedāvājumā ir visdažādāko audumu faktūras, grafikas elementi un ģeometriskie raksti, kas izveidos individuālu stilu telpās un labi izcelsies pelēkajos toņos.Papildinās arī tumšo toņu palete.

Mājas interjera veidošanā arvien plašāk tiek izmantoti dažādi tumšie toņi - popularitāti iegūst tumši zaļā krāsa, tumši pelēkā, pat melnā krāsa ar dažādiem grafiskajiem rakstiem. Tumši logu aizklāji vairs nav tikai guļamistabas akcents, lai gan vēl viena izteikta tendence ir tā, ka guļamistaba iegūst vairāk telpisku funkciju un kļūst ne tikai par telpu gulēšanai. Tāpēc šīs istabas dekora elementi papildinās arī ar citiem mājas telpām raksturīgiem akcentiem un audumiem. Piemēram, ar tumšu audumu dekorēta loga palodzi atdzīvina košas krāsas akcents - nereti acij tīkams ir avenes vai arbūza nokrāsas uzplaiksnījums. Atkarībā no istabas interjera dekoru var izcelt arī dzeltena vai koši zila detaļa. Klasiskā interjera istabās noteikti redzēsim vara un bronzas, proti, brūnganas un zelta krāsas, akcentus.

Šosezon ļoti populāra ir zilā krāsa. Nokrāsas un toņi ir visdažādākie - debesis, jūra, nakts zilgme - katram pēc patikas. Kā dizaineri, tā klienti pamazām pievēršas dabai, tās dabīgajiem toņiem un nokrāsām, bet zilā krāsa kādu laiku nepelnīti tikusi piemirsta, tāpēc tagad ir patīkami redzēt nomierinošus zilos toņus dažādu stilu logu aizklājos - gan tradicionālajos ruļļveida aizkaros, gan plisētajās vai vertikālajās žalūzijās. Dziļums un ēnas, dūmu vai ēnu efekts, atmosfēras elementi - šīs visas tendences ideāli atklājas zilganajos toņos.

Spilgto krāsu cienītājus iepazīstinām ar šā pavasara tendenci - neona toņiem! Šie toņi ir sastopami gan vienkrāsainos audumos, gan pasteļtoņu rullo žalūziju rakstos. Dzīvīgas krāsas jebkuru jūsu izvēlēto telpu piepildīs ar enerģiju un priecēs acis ne vienu sezonu vien.