Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. „cookies”), kas paredzētas tīmekļa vietnes darbībai bez traucējumiem, statistikai un mārketingam. Vairāk informācijas.
Strādājam visā Latvijā!
Bezmaksas!
  • Zvaniet
  • Konsultējam
  • Izmērām
  • Aprēķinām
KONSULTANTA IZSAUKŠANA UZ MĀJĀM

Par mums

Domus Lumina kopš 2007. gada specializējas logu aizklāju izgatavošanā un pārdošanā ne tikai Lietuvā, bet vairāk nekā 30 Eiropas valstīs. Mūsu vizītkarte - augsta produktu un apkalpošanas kvalitāte. Esam moderns un novatorisks uzņēmums, kura vīzija - būt līderiem aizsardzības no saules un logu dekorēšanas produktu izgatavošanas jomā. Tāpēc mēs arvien pilnveidojam savas zināšanas, sekojam līdzi tirgus tendencēm, tehnoloģiskajiem un dizaina jaunumiem, piedaloties kā Lietuvas, tā starptautiskajās būvniecības, interjera un dizaina izstādēs. Mēs esam zināmi kā uzņēmums ar neierobežotām iespējām, ļoti plašu audumu rakstu un toņu sortimentu, lielu konstrukciju un mehānismu izvēli, automātikas pielāgošanas iespējām mūsu izgatavotajai produkcijai, kā arī mūs atpazīst pēc īstenotajiem projektiem.

Uzņēmuma nosaukumu veido divi latīņu valodas vārdi: domus - māja un lumina - gaisma. Tas atspoguļo mūsu uzņēmuma misiju - palīdzēt Jums izveidot gaišu un omulīgu māju, ērtas darba vietas un drošu vidi. Mūsu lozungs - prātīgi risinājumi stilīgiem logiem - atklāj mūsu filozofiju - Domus Lumina profesionālā un pieredzējusī komanda palīdzēs izvēlēties piemērotāko risinājumu Jūsu logu aizklājiem!

Šodien mūsu uzņēmums ražo visas Lietuvas tirgū pieejamās žalūzijas , rullo žalūzijas , romiešu aizkari, markīzes, fasādes rullo žalūzijas , insektu tīklus. Mēs izmantojam tikai uzticamu piegādātāju materiālus un komponentus, ko importējam tieši no logu aizklāju tirgū labi zināmiem ražotājiem. Mēs esam Vācijas ražotāju „Glasgard AG" un „Benthin" ekskluzīvie pārstāvji.
 

Partneri

 

Atbalstām

 

Esam biedrs