Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. „cookies”), kas paredzētas tīmekļa vietnes darbībai bez traucējumiem, statistikai un mārketingam. Vairāk informācijas.

Jaunākā fasādes rullo žalūziju sistēma – lietuviešu viensētā

Lietuviešu viensētas logus nosedzām ar fasādes rullo žalūzijām ar unikālu Screen audumu. Pasūtītāja eksterjers bija izveidots līdz galam, tādēļ nevēlējāmies to papildināt ar papildus detaļām. DOMUS LUMINA piedāvāja izvēlēties fasādes rullo žalūzijas - viegla konstrukcija, lieliski integrējās mājas eksterjerā:

  • Logu nosegšanai tika piedāvātas 5% blīvuma Screen auduma fasādes rullo žalūzijas. Screen audums ļauj baudīt skaistu skatu sēžot istabā pie lieliem logiem, taču vienlaicīgi tas samazina saules intensitāti telpās, kas sevišķi aktuāla problēma ir vasarā.
  • Izvēlētais COUPAGE Screen audums - ir netradicionāla izvēle. Brūnganas krāsas audums, lieliski pieskaņots pie ēkas sienām un jumta seguma, bet audums atgādina autentisku austu audumu un lieliski atspoguļo lietuviešu garu.
  •  Fasādes rullo žalūzijām izvēlēta jaunākā, tikai šogad ieviesta fasādes rullo žalūziju sistēma - ZIIP120. Šīs sistēmas unikalitāte slēpjas faktā, ka tā neļauj vējam izpūst audumu no novirzošās sistēmas. Tas īpaši aktuāli ir klientiem, kas dzīvo vējainā vietā. 
  • Fasādes rullo žalūziju sistēma ir krāsota atbilstoši RAL krāsu paletei, lai ideāli atbilstu klienta mājas logu rāmju krāsu. 
  • Rullo žalūziju vadīdai izvēlēta SOMFY automātika - kas ļauj ar tālvadības pulti katru izstrādājumu vadīt atsevišķi, vai visus kopā.
Fasādes rullo žalūzijas mājas iedzīvotājiem ļauj baudīt atspirdzinošu vēsumu telpās un skaitu ainavu ārpus telpas, pat tad, ja žalūzijas nav nolaistas. Bet omulīgus vakarus klients ar savu ģimeni var pavadīt uz mājas terases, ko rotā DOMUS LUMINA marķīzes.