Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. „cookies”), kas paredzētas tīmekļa vietnes darbībai bez traucējumiem, statistikai un mārketingam. Vairāk informācijas.

Modernajā Kauņas autoostā — stilīgas „Domus Lumina” lameles un aizsargrestes

DOMUS LUMINA komanda ir iesaistījusies projektā, izgreznojot Kauņas pilsētas moderno autoostu. Stilīgajā ēkā izmantoti netradicionāli risinājumi:

  • Stacionāras fiksētas žalūzijas. Alumīnija žalūzijas nokrāsotas īpašā krāsā pēc pasūtītāja norādīta RAL koda. Ar šo žalūziju palīdzību telpas nepārtraukti tiek vēdinātas, turklāt tās aizsargā no lietus, sniega un vēja. Ēkā žalūzijas aizņem pat 210 m2 platību - šim nolūkam tika izmantoti 3216 m (jeb vairāk nekā 3,2 kilometri) lameļu joslu. Stacionāras fiksētas žalūzijas rada estētisku un unikālu ēkas eksterjeru.
  • Sinusoīda restes. Tās ir ļoti izturīgas, cinkotas metāla restes ar raksturīgu ekskluzīvu dizainu un eleganci - iederas kopējā ēkas arhitektūrā. Uzstādītu restu platums pārsniedz 4 m, augstums - pat virs 5,4 m. Tās ir augstākās sabiedriskajās ēkās Kauņā uzstādītās sarullējamās restes. To kopējais svars pārsniedz 450 kg. Sinusoīda restes ir aprīkotas ar aizsardzību pret saspiešanu.
Priecājamies, ka varam iesaistīties modernas pilsētas tapšanā!